“Європейська солідарність” висунула Романа Сущенка кандидатом у народні депутати

Автор: Галина Ворона
18:23 13.09

Партія “Європейська Солідарність” висунула Романа Сущенка кандидатом до Верховної Ради по мажоритарному округу в Черкаській області.

“Європейська солідарність” висунула Романа Сущенка кандидатом у народні депутати

Відповідне рішення сьогодні ухвалив з’їзд політичної сили, повідомив п’ятий президент і лідер “ЄС” Петро Порошенко.

Роман — це легендарна особистість, патріот, професіонал, талановитий журналіст, який довгі роки працював в Парижі. І мені приємно, що свого часу, коли був марш всіх націй проти тероризму у зв’язку з терористичною атакою в Парижі, коли поруч йшли і президент Франції Франсуа Олланд, і канцлер Німеччини Ангела Меркель — висвітлення цієї позиції України зробив саме Роман Сущенко”, – зауважив Петро Порошенко.

Він нагадав, як російська ФСБ викрала Романа, кинула його за ґрати, вимагаючи зрадити і здати Україну. Роман же продемонстрував таку силу, таку твердість, таку любов до України, що бандити з російського ФСБ були дуже засмучені.

Я щасливий, що нам вдалося разом з трьома тисячами заручників повернути до України і Романа. І мені надзвичайно приємно, що Роман прийняв рішення повернутися до Черкаської області, очолити нашу обласну партійну організацію. Внаслідок його наполегливої роботи, близькості з людьми, рейтинг нашої політичної сили між парламентськими і місцевими виборами зріс вдвічі. Я переконаний, що ви підтримаєте Романа Сущенка і “Європейську Солідарність”, – додав лідер “ЄС”.

За словами Петра Порошенка, крім Романа Сущенка, на з’їзді партії висунули аграрія Ігоря Йосипенка на вибори у Херсонській області, а на Вінниччині на посаду голови Липовецької об’єднаної територіальної громади планують висунути вчителя, директора школи Василя Авраменка.

Нагадаємо, 3 жовтня 2016 року ФСБ затримала в Москві громадянина України, власного кореспондента “Укрінформу” у Франції Романа Сущенко за підозрою в шпигунстві. За даними спецслужби, він цілеспрямовано збирав становлять державну таємницю відомості про діяльність Збройних сил РФ, витік яких за кордон могла завдати шкоди обороноздатності держави. Московський суд засудив українського журналіста Сущенко до 12 років колонії суворого режиму. Звільнили Сущенко у вересні 2019 року в рамках обміну полоненими між РФ і Україною в форматі 35 на 35.

Великий Київ у Google News

підписатися