«Європейська Солідарність» у Київраді офіційно оголосила про обрання свого керівництва

Автор: Марія Супрун
08:21 12.02

На пленарному засіданні Київради «Європейська Солідарність» оголосила про обрання керівництва фракції.

«Європейська Солідарність» у Київраді офіційно оголосила про обрання свого керівництва Фото: Володимир Прокопів

Так, головою фракції «ЄС» у Київраді обрано Володимира Прокопіва, повідомляється на сторінці осередку у Facebook.

Заступниками голови фракції стали Вадим Сторожук, Дінара Габібуллаєва та Олександр Погребиський.

Секретарем фракції обрано Мілу Ковалевську.

Володимир Прокопів вже прокоментував своє призначення.

Маю за честь очолити сильну та професійну команду однодумців. ЄС у Київраді особливу увагу приділяє питанням охорони здоров’я та соціального захисту населення. Серед наших пріоритетів – створення сприятливих умов для малого та середнього бізнесу, розвиток інфраструктури та розв’язання проблем транспорту, якісна співпраця з громадою міста“, – зазначив голова фракції.

Для довідки:

Володимир Прокопів – депутат Київради VII, VIII та IX скликань, протягом 2015-2020 років обіймав посаду заступника міського голови — секретаря Київради.

Дипломований спеціаліст-радіофізик, має науковий ступінь кандидата хімічних наук та диплом юриста Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У 2007 році розпочав свою роботу в КМДА, опікувався справами молоді. Згодом став провідним спеціалістом відділу контролю за дотриманням вимог земельного законодавства Державної інспекції сільського господарства.

Прокопів ініціював перетворення першого поверху Київради на публічний простір. Також був апологетом запровадження у столиці Громадського бюджету та електронних петицій до міської влади. П’ять років поспіль (2015-до сьогодні) очолює офіційну делегацію України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Вадим Сторожук – депутат Київради VIII та IX скликання. Має дві вищі освіти: викладач іноземних мов та інженер. Наразі здобуває третю вищу освіту за спеціальністю «Право» у Національній академії внутрішніх справ України.

З 2014 року і дотепер є заступником голови правління-генерального директора ПрАТ «АК «Київводоканал». Був ініціатором розробки для Києва програми розвитку пластового руху, займався питанням ревіталізації приміщень дитячих садків.

Дінара Габібуллаєва – дві вищих освіти здобувала в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, після чого навчалась на Заході (Інститут Роберта Шумана, Будапешт, Угорщинa) та стажувалась в Європейському Парламенті. Є президенткою Європейської молодіжної мережі та головою всеукраїнської громадської організації «Солідарна Молодь». В її доробку більше сотні реалізованих соціальних та освітніх проєктів.

Олександр Погребиський – має вищу освіту інженера-землевопорядника. У 2015-2017 роках учасник Антитерористичної операції на сході України – помічник гранатометника у складі 95-ої окремої житомирської десантно-штурмової бригади. Звільнився зі збройних сил у званні сержанта. Керував роботою волонтерської групи у проекті Міністерства оборони з будівництва 184 гуртожитків для військовослужбовців. Очолює волонтерську громадську організацію «Справа громад», яка допомагає ветеранам українсько-російської війни та їхнім родинам.

Читайте також: Світ активно вакцинується і лише Україна продовжує боротися за це право – Марина Порошенко

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...