Адвокат Порошенка: “Те, що робить СБУ – це винятково піар”

Автор: Марія Супрун
12:56 23.05

Кум Путіна нардеп Віктор Медведчук, якому висунуто підозру у державній зраді та сприянні тероризму, дав покази проти Петра Порошенка.

Адвокат Порошенка: “Те, що робить СБУ – це винятково піар”

У свою чергу, адвокат п’ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань у коментарі “Суспільному” заявив, що слова Медведчука про причетність Порошенка до незаконної схеми торгівлі вугіллям та відчуження трубопроводу не відповідають дійсності.

На нашу думку взагалі те, що робить СБУ — це винятково піар. По-перше, це не їхня справа, цим має займатися ДБР. І те, що про це говорить СБУ — це підтверджує, що тут нічого спільного із правдою і законом немає”, – сказав Головань.

На думку адвоката, рішення оприлюднити свідчення Медведчука пов’язане із судовим засіданням у справі п’ятого президента.

Як відомо, Медведчук в оприлюдненому СБУ відео сказав, що на прохання Порошенка займався виведенням магістрального нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок” із державної власності, а також заявив, що Порошенко причетний до схеми постачання вугілля з ОРДЛО у 2014–2015 роках.

Нагадаємо, 19 січня Печерський районний суд Києва обрав лідеру “ЄС” Петру Порошенку запобіжний захід у т.з. “вугільній справі” у вигляді особистого зобов’язання. У лютому Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Петру Порошенку.

Великий Київ у Google News

підписатися