“ЄС” вимагає реакції СБУ з приводу пропаганди тероризму поплічницею Януковича Оленою Бондаренко

11:45 19.01.2021

Служба Безпеки України і Нацрада з питань телебачення та радіомовлення має негайно відреагувати на заяву Олени Бондаренко щодо підтримки терористів ОРДЛО, поширених телеканалом “Наш”.

“ЄС” вимагає реакції СБУ з приводу пропаганди тероризму поплічницею Януковича Оленою Бондаренко

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті “ЄвроСолідарності”.

Депутати зауважують, що зазначений телеканал регулярно просуває у своїх ефірах спікерів, які займаються неприхованою антиукраїнською пропагандою. Однак адміністрація телеканалу перейшла усі можливі межі. В ефірі транслювали слова одіозної діячки, поплічниці Януковича Олени Бондаренко, яка назвала Збройні Сили України “злочинцями”.

Переконані, що подібні висловлювання не просто неприпустимі, вони є частиною російської гібридної війни проти України, вони підривають безпеку та обороноздатність країни. Жодна цивілізована держава під час війни не може допускати пропаганду тероризму та безпідставні обвинувачення на адресу захисників суверенітету і територіальної цілісності”, – йдеться у документі. 

Саме тому “Європейська Солідарність” вимагає негайної реакції СБУ і національного регулятора телерадіомовлення щодо антиукраїнських заяв Олени Бондаренко.

Депутати переконані, що ігнорування таких інцидентів демонструватиме слабкість української держави та заохочуватиме організаторів гібридної війни до подальших актів прямого інформаційного тероризму.

А тим часом аналог української гумористичної програми “Ліга Сміху”, автором якої є студія “Квартал 95”, скоро стартує на російському телеканалі СТС.

Читайте також: “Зрада” в шкільному підручнику. Що каже Міносвіти

Великий Київ у Google News

підписатися