Ємець про відставку Степанова: “Від того, як рухати ліжка в борделі – ситуація ж не поміняється”

Автор: Любава Лисичкіна
22:33 28.04

Допоки цією країною керують ті люди, які мають монобільшість в парламенті, яка обрала цей Кабінет міністрів з цим Степановим, а точніше виконала пряму вказівку свого беззаперечного верховного лідера Володимира Зеленського, у нас будуть міняти прізвища, кроваті будуть совати туди-сюди, – ефективність буде та ж сама.

Ємець про відставку Степанова: “Від того, як рухати ліжка в борделі – ситуація ж не поміняється”

Про це в ефірі Прямого” заявив правозахисник, народний депутат VII-VIII скликання Леонід Ємець.

“Степанов демонструє на всю країну якусь псевдоефективність, літаючи 17 годин в Індію, потім 17 годин назад для того, щоб зробити фоточку біля розгрузки невеличкої частини, менше ніж одного відсотка, для українців вакцин. І назвати це ефективним використанням часу міністра охорони здоров’я в часи пандемії, я думаю, ні в кого язик не повернеться, крім самого Степанова”, – сказав Ємець.

Він зауважив, що питання про відставку Степанова важко заперечувати навіть “слугам народу”, які у своїй фракції вже самі кричать, що треба його звільнити.

“Тільки, вибачте, як в старому анекдоті: від того, як рухати ліжка в борделі – ситуація ж не поміняється. Тому допоки цією країною керують ті люди, які мають монобільшість в парламенті, яка обрала цей Кабінет міністрів з цим Степановим, а точніше виконала пряму вказівку свого беззаперечного верховного лідера Володимира Зеленського, у нас будуть міняти прізвища, кроваті будуть совати туди-сюди, – ефективність буде та ж сама”, – додав Ємець.

На переконання політика, якщо хтось думає, що від того, що замість Степанова зараз прийде інший міністр, в Україні терміново з’являться вакцини, то це неправда. Вакцини не з’являються просто так, адже цим треба займатися системно…  

Нагадаємо, Степанов відомий не тільки тим, що випросив на вакцини ще 6,5 млрд грн – гроші “позичили” у програми медгарантій, але й тим, що любить люксовий одяг  – носить плащ  ціною у 100 тис грн.

До слова,  Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) виявило зв’язок між вакциною від коронавірусу AstraZeneca, перейменованої в Vaxzevria, і утворенням тромбів у окремих щеплених людей.

Великий Київ у Google News

підписатися