Є висока ймовірність ракетних ударів по військовій та цивільній інфраструктурі Києва – генерал Жирнов

Автор: Любава Лисичкіна
21:47 05.04

Столиця продовжує жити в режимі воєнного стану. В Києві та області проводиться робота щодо виявлення та ліквідації груп інформаторів російських спецслужб.

Є висока ймовірність ракетних ударів по військовій та цивільній інфраструктурі Києва – генерал Жирнов

Про це ідеться у зведенні голови КМВА, генерала Миколи Жирнова.

“Також зберігається висока ймовірність нанесення противником ракетних ударів по елементам військової та цивільної інфраструктури Києва. Тому не слід нехтувати сигналами повітряної тривоги – одразу слідуйте до найближчого укриття”, – акцентував генерал.

За його словами  у звільнених населених пунктах Київщини тривають аварійно-відновлювальні заходи, розмінування місцевості та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Продовжується робота з нарощування рубіжів оборони. Військовослужбовці вмотивовані, у повній бойовій готовності виконують завдання за призначенням, мають високий бойовий дух.

Крім цього голова КМВА зазначив, що в посиленому режимі працює інфраструктура міста. Містянам надаються усі комунальні послуги. У Києві оновлено рух наземного пасажирського транспорту, який курсуватиме з 8:00 до 19:00. Метрополітен здійснює перевезення пасажирів із 7:30 до 19:00. Потяги курсуватимуть через Південний міст, відновлено роботу пересадочного вузла «Площа Льва Толстого» – «Палац спорту».

“У столиці продовжує працювати гуманітарний штаб, який накопичує резерви та забезпечує медикаментами, продуктами та предметами першої необхідності людей літнього віку, осіб з інвалідністю та матерів з маленькими дітьми. Крім того, заклади харчування Києва організовують та видають близько 55 тисяч обідів особам з малозахищенних категорій”, – додав Жирнов.

Як відомо,  у Києві побільшало медико-соціальних експертних комісій, що працюють – адреси та телефони. 

Також, кияни почали масово повертатись у місто, хоча містян просять поки не повертатися додому.

Великий Київ у Google News

підписатися