Є ініціатива перейменувати вулицю Колекторна в Дарницькому районі на вулицю Європейської Солідарності

Автор: Любава Лисичкіна
19:54 17.10.2023

Автор ініціативи переконаний, що таке перейменування стимулює фінансову допомогу для стратегічних підприємств міста Києва, що надають базові комунальні послуги, знаходяться в стані технічного та технологічного занепаду.

Є ініціатива перейменувати вулицю Колекторна в Дарницькому районі на вулицю Європейської Солідарності Фото: ілюстративне

Про це ідеться у петиції №12605.

Автор звернення зазначає, що мова йде про єдність групи людей або суспільного класу, яка породжує єдність інтересів, цілей, стандартів і взаєморозуміння або ж ґрунтується на них. 

” Європейські народи в період повномасштабного вторгнення русні підтримали українську націю в її боротьбі за самоідентифікацію, моральні європейські цінності, верховенство права в суспільстві. Особлива шана та подяка Європейським народам за внесок їх держав в посилення обороноздатності нашої країни шляхом надання зброї та інших технічних засобів”, – вважає ініціатор.

Крім цього, киянин переконаний, що це стимулює  фінансову допомогу для стратегічних підприємств міста Києва, що надають базові комунальні послуги, знаходяться в стані технічного та технологічного занепаду. До цього, саме на цій вулиці розташований стратегічно важливий для комунального господарства Києва об’єкт – Бортницька станція аерації .
 
“На нашу думку, саме таке перейменування буде породжувати єдність інтересів влади міста та наших партнерів у запровадження принципів сталого розвитку та піклування про екологію міста, покращення якості та ефективності комунальних послуг, термінової модернізації цього важливого для комунального господарства міста Києва об’єкта”, – додає автор петиції.

Відомо,  на сайті Київради є петиція про перейменування Південного мосту на міст імені Віктора Павліка.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин