Ялинка і коронавірус: на Софійській площі натовпи людей (ФОТО)

13:51 05.01

Київ знову в лідерах за кількістю нових випадків коронавірусу – за минулу добу виявили 846 хворих. Та не дивлячись на це, а також на обіцянки закрити локації через “безмасочників”, влада не обмежила доступ до головної ялинки країни на Софійській площі. Тут натовпи людей, без масок та без дотримання соціальної дистанції.

Ялинка і коронавірус: на Софійській площі натовпи людей (ФОТО)

Фото, на яких наглядно можна побачити недотримання карантинних вимог з’явилися у соцмережах – на сторінці Головної ялинки країни. Зокрема, мешканець столиці Олександр Нікітченко, каже, що стільки людей, як у минулі вихідні не бачив з початку 2000 років.

“Стільки людей, як сьогодні, я не бачив з початку 2000-х років, коли на Майдані проводили концерти, і потім натовп людей розповзався в сторони станцій метро другої лінії, тому що найближчі були закриті на вхід. Просто жесть!!! На Контрактовій битком. По Андріївському піднятися – це як бігти в годину пік вгору по ескалатору, який рухається вниз. Скрізь всюди натовп”, – йдеться у повідомленні.

Ось і інші світлини:

Також черга стоїть, щоб сфотографуватися біля капелюха:

Як ми повідомляли, натовпи людей чекають в черзі до фунікулера:

У коментарях люди пишуть, що така ситуація згодом негативно вплине на ситуацію з коронавірусом. Водночас, нагадаємо, що це передбачали в МОЗ і тому ввели локдаун з 8 до 24 січня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...