Яких фахівців найчастіше шукали роботодавці з початку року

Автор: Галина Ворона
20:10 26.02

З початку 2021 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, становила понад 133 тисяч. Які ж професії були найпопулярнішими у січні-лютому 2021?

Яких фахівців найчастіше шукали роботодавці з початку року

Також популярними  на ринку праці є вакансії для робітників з обслуговування, експлуатації та устаткування машин – водіїв, (водіїв тролейбуса та трамвая), трактористів, токарів, операторів заправних станцій, операторів (машиністів) котельної, машиністів екскаватора, водіїв навантажувача, машиністів крана, дорожніх робітників. 

Незмінним є попит на професіоналів – учителів та вихователів, провізорів, інспекторів та  інженерів, економістів, лікарів,  музичних керівників та психологів.

До топ-5 запитів від роботодавців належать також пропозиції для працівників сфери торгівлі та послуг – продавців, кухарів, охоронників, перукарів, офіціантів, а також – для некваліфікованих працівників. Йдеться про кур’єрів, підсобних робітників, вантажників, кухонних робітників, прибиральників та двірників. 

Читайте також: Дистанційна робота за новими правилами: Рада ухвалила закон

До слова, в Києві кожен третій безробітний має вік до 35 років, серед них 82% службовців, 16% робітників та 2% – особи без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Великий Київ у Google News

підписатися