Якщо нічого не робити, Київ накриє хвиля самосудів через дику їзду тротуарами

Автор: Галина Ворона
16:59 10.06

У столиці щодня все більше стається конфліктів, в тому числі із застосуванням насильства, в зв’язку з дикою їздою тротуарами самокатів, велосипедів, скутерів. З цим потрібно швидко розбиратися, створивши окремі доріжки для пересування і регламентувавши весь процес. В іншому випадку столицю, а слідом і великі міста накриє хвиля самосудів.

Якщо нічого не робити, Київ накриє хвиля самосудів через дику їзду тротуарами

Про це на своїй Facebook-сторінці пише ведучий “Прямого” Тарас Березовець.

За його словами, спокійний рух тротуарами столиці закінчився саме в цьому році, коли крім особистих самокатів  в Києві масово стали користуватися новою платною послугою оренди самокатів.

Втім, проблема не тільки в них, але і в велосипедистах і навіть мотоциклістах. Вчора ми мирно гуляли з коляскою, в якій затишно розмістилася півторарічна дочка, а повз нас на шаленій швидкості прямо по тротуару проносилися зелені самокати Bolt і велосипедисти”, – пише журналіст. 

Він каже, що днями йому довелося ухилятися від мотоцикліста на тротуарі Севастопольської площі – на щастя, він почув його наближення і встиг відскочити з дитячим візочком в бік.

Звісно, кожному у такому випадку страшно не за свою безпеку, а за дітей.

Конфліктів, в тому числі із застосуванням насильства, в зв’язку з дикою їздою по тротуарах Києва стає з кожним днем ​​все більше. Уже кілька моїх знайомих були зачеплені або збиті самокатниками, що проїжджали по пішохідній зоні. З цим дійсно потрібно швидко розбиратися, створивши окремі доріжки для пересування і регламентувавши весь процес. В іншому випадку, столицю, а слідом і великі міста, накриє хвиля самосудів”, – підсумовує Тарас Березовець.

Читайте також: Приїхали. У центрі Києва дівчина на самокаті влетіла в “Ягуар” (ВІДЕО) 

Нагадаємо, у Києві побили журналіста, відомого під псевдонімом Майкл Щур, за зауваження гонщику на самокаті, який летів тротуаром і не думав пригальмувати. 

Один із керманичів почав доводити журналістові, що він не мав його пропускати, адже їхав по велодоріжці. Однак Майкл наголошував на протилежному.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...