У центрі Києва побили Майкла Щура (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
19:55 21.04.2021

Сьогодні, 21 квітня, близько 13:50-13:55, на перехресті вулиць Ярославів Вал та Івана Франка, журналіста, відомого під псевдонімом Майкл Щур, побили за зауваження на тему правил дорожнього руху.

У центрі Києва побили Майкла Щура (ВІДЕО)
Світлодіодне освітлення

Про це написав Роман Вінтонів (справжнє ім’я) на Facebook-сторінці «Майкл Щур».

«Я переходив дорогу по пішохідному переходу. Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах. Я зупинився, шоб їх пропустити. Бо їхали вони добренько так і, як я бачив, не гальмували. Перший проїхав повз мене. Коли другий порівнявся зі мною, я йому голосно гаркнув: «ПРОПУСКАЙ ПІШОХОДІВ!» – розповів Майкл Щур.

Після цього один із керманичів почав доводити журналістові, що він не мав його пропускати, адже їхав по велодоріжці. Однак Майкл наголошував на протилежному.

І тут пропливає чорний лебідь. Він (керманич самоката – ред.) витягає балончик із газом і запшикує мені очі. Сідає на самокат і продовжує свою прогулянку. Я його догнав і стягнув із самокату. Ми обоє так нормально навернулись. Піднялися. І почався діалог у стилі: “Ти для чого мене запшикав? Я до тебе не проявляв агресії (я реально це сказав, не розумію, як це вдалось сформулювати). У відповідь він мене вдарив. Далі ми ще поприрікались трохи, що він не мав мене бити і запшикувати обличчя балоном. А далі він сів – і поїхав. У бік Прорізної. Я за ним вже не міг гнатися. Міг ходити. І пішов шукати, де можна промити очі і ніс», – зазначив Майкл Щур.

Після того, як журналіст відмився від газового балончика, він зателефонував у поліцію, однак на виклик ніхто не приїхав. Пізніше Майкл Щур зустрів патрульних, які порадили йти у відділок та писати заяву. Так чоловік і зробив.

Якщо я зробив щось неправильно, я готовий нести відповідальність. Також я хочу знайти цього хлопця. Я впевнений. що він не «навіжений чолов’яга»/не «знахабнілий молодик»/не «садист водій самоката». Я думаю, що він нормальний тип. Він теж, як і я мав плани на день. І не збирався встрявати в неприємності. Але, на жаль, через одне неправильне рішення – ми з ним встрягли», – наголосив журналіст.

Відтак, наразі Майкл Щур шукає людей, які стали свідками події, яка з ним сьогодні трапилася.е

Нагадаємо, раніше ми писали, що правоохоронці встановлюють обставини бійки за участю представників ЗМІ на столичному Печерську. Журналістам було нанесено легкі тілесні ушкодження, але подія не пов’язана із професійною діяльністю постраждалих.

Великий Київ у Google News

підписатися