Якість повітря та розклад транспорту: що з’явиться у «Києві Цифровому» цього року

Автор: Марія Супрун
16:44 15.10

Застосунок «Київ Цифровий» завантажили понад 1 мільйон користувачів.

Якість повітря та розклад транспорту: що з’явиться у «Києві Цифровому» цього року

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник цифровізації Києва (CDTO) і заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Мер столиці Віталій Кличко зробив цифровізацію одним із пріоритетів розвитку міста. І як показують результати – Київ рухається у правильному напрямку, щоб довести звання Електронної столиці. У застосунку «Київ Цифровий» вже 1 000 000 користувачів», – написав Оленич.

У цьому році в застосунку з’явився прямий інструмент е-демократії (голосування за Громадський бюджет), вдосконаленні сервіси паркування та оплати проїзду в громадському транспорті. 

У найближчих планах – інтеграція у застосунок моніторингу якості повітря, розкладу руху громадського транспорту, подання електронних петицій та багато іншого.

 Детальніше про підсумки роботи міського застосунку «Київ Цифровий» у Facebook директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко, а саме:

  • понад 400 тисяч транспортних карт у застосунку. Користувачі вигідно купували поїздки та проїзні понад 2,5 мільйона разів;
  • користувачі оплатили проїзд за допомогою QR-квитків із екрану смартфону майже 7 мільйонів разів;
  • водії оплатили паркування в застосунку 130 тисяч разів, повернули близько 55 тисяч евакуйованих авто та сплатили понад 80 тисяч штрафів;
  • містяни отримали понад 200 тисяч повідомлень у застосунку від Центральної Диспетчерської Служби з питань ЖКГ 1557.
  • користувачі залишили понад 2 тисячі відгуків у App Store і Google Play.

Нагадаємо, «Київ Цифровий» – це застосунок, що працює за принципом «місто в телефоні». Він став доступним для киян у 2021 році та об’єднує низку міських сервісів, кількість яких постійно збільшується. У планах КМДА – зробити застосунок основним інструментом комунікації міста із громадянами.

Великий Київ у Google News

підписатися