Які школи будуть переходити на дистанційне навчання

Автор: Леся Москаленко
16:16 09.09

З понеділка, 13-го вересня, вся Україна може перейти у жовтий рівень епідемічної безпеки. Відповідне клопотання до уряду подав МОЗ через зростання кількості хворих на COVID-19.

Які школи будуть переходити на дистанційне навчання

За словами очільника МОЗ Віктора Ляшка, спеціальна комісія розгляне клопотання на цьому тижні, а закладам освіти варто готуватися до переходу на дистанційне навчання. Але не всім. В очному режимі зможуть працювати ті заклади освіти, у яких отримали вакцинацію проти коронавірусу понад 80% персоналу. Причому, жовтий рівень безпеки дозволяє вважати такими і тих, хто отримали лише першу дозу вакцини. А вже для червоного рівня безпеки цього недостатньо, вакцинованими вважатимуться лише особи, які пройшли повний курс вакцинації.

За даними Державної служби статистики, усього вакцинованих освітян в Україні 30%. Найбільше педагогів із повною вакцинацією у Києві, до трійки лідерів увійшли також Київська область та Львівщина.  

У всіх школах показники вакцинації будуть різними. Десь може бути вакциновано 100% персоналу, а десь не вакциновано і третину. Інформацію про те, скільки педагогів вакциновано кожна школа повинна надати батькам учнів самостійно. Це дасть можливість батькам розуміти, як будуть навчатися їхні діти – очно чи дистанційно, а також дозволить почуватися у безпеці.

Читайте також: СOVID-19 в умі: з 1 вересня у садках і школах Києва почне діяти низка заборон

 

Великий Київ у Google News

підписатися