Як зносили McDonald’s на Вокзальній – відео 

Автор: Ольга Даниленко
12:48 17.06

У суботу почали демонтаж найприбутковішого McDonald’s біля Центрального залізничного вокзалу Києва. На його місці до кінця осені планують відкрити вже оновлений заклад цієї мережі.

Як зносили McDonald’s на Вокзальній – відео 

Відео, як відбувається демонтаж ресторану швидкого приготування розмістили у TikTok.

Будівля McDonald’s на Вокзальній площі вже давно була огороджена парканом, а ресторан був зачинений на реконструкцію першого червня.

На відео можна побачити, як будівлю найвідвідуванішого McDonald’s обережно розбирає спецтехніка для демонтажу будівлі. У закладі вже немає вікон.

@maria_smmukraine Зносять МАКДОНАЛЬДЗ на Вокзальній 😢😢😢 #київ #макдональдс #вокзал #україна🇺🇦 #знакизодиака ♬ original sound – overlays

Додамо, київський McDonald’s біля Центрального вокзалу увійшов до трійки найвідвідуваніших у світі. За рік у цьому McDonald’s обслужили 2,5 млн клієнтів.

Читайте також: Перший McDonalds з’явився у Києві в 1997 році – а який ресторан запрацював у 2024-му? 

Нагадаємо, в оновленому McDonald’s на Вокзальній площі планують облаштувати 193 місця, а також відкрити терасу на 88 місць. У новому McDonald’s вперше планують встановити 11 терміналів самообслуговування. Також McDonald’s біля Центрального вокзалу Києва стане першим закладом української мережі з ліфтом між першим і другім поверхом.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин