Будівельна техніка зносить McDonald’s біля залізничного вокзалу – літо буде без ріжка та бігмаку

Автор: Оксана Тупальська
11:33 15.06

З самого ранку було помічено активні роботи з демонтажу McDonald’s на Вокзальній площі, який став другим у світі рестораном мережі за кількістю відвідувань.

Будівельна техніка зносить McDonald’s біля залізничного вокзалу – літо буде без ріжка та бігмаку Фото: Кадри з відео "Киевский движ"

Ресторан швидкої їжі не буде працювати щонайменше до листопада. На його місці планують побудувати новий – більш просторий. 

Обіцяють оновити дизайн зали на 193 місця та відкрити терасу на 88 місць. Також у ресторані будуть 11 терміналів самообслуговування, щоб відвідувачі не так довго стояли в черзі. Також буде ліфт між першим та другим поверхами – вперше в українських кафе мережі. 

У поїздах та електричках підвищеної комфортності нерідко можна зустріти пасажирів, які прямуючи від метро закупилися в McDonald’s, особливо часто купували чай та картоплю з бігмаками в дорогу пасажири Інтерсіті – аби зекономити та не витрачати кошти на продукцію WOG, яка була відчутно дорожчою. 

Тепер, схоже, у ресторанів в вагонах Інтерсіті столичного конкурента, принаймні влітку, не буде. В останніх, між іншим, в травні повідомляли, що замість WOG Cafe пасажирів годуватиме Ray AB cafe. В меню буде 33 нові позиції, наприклад круасани, дитяче меню, рибний обід, веганські бургери, курячий бульйон. Що по чому та чи дорожче, ніж раніше, оцінять пасажири. 

Ну а хто дуже любить McDonald’s та почуває, що без нього зовсім ніяк – здаємо місця: перейдіть на Південний вокзал та знайдете ще одне місце з ріжком та картоплею-фрі. Щоправда, може виявитися, що там тепер будуть дещо довші черги. Хто шукає, той подорожує з улюбленими харчами.

Читайте також: Перший McDonalds з’явився у Києві в 1997 році – а який ресторан запрацював у 2024-му? 

І трошки спогадів про старий ресторанчик: 

@vasulivnaa18 А що ви обираєте в МакДональдсі? #мак #їжа #картопля #соус #бургер #чізбургер #новинки #макдональдс #новинки🍔 #київ #вокзальна ♬ Riptide – Vance Joy

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин