Як Зеленський агітує за “Слугу народу” під час робочих поїздок Україною

18:01 20.08

Президент України Володимир Зеленський використовує службові поїздки в регіони України для агітації за політичну партію «Слуга Народу». Про це свідчать фото- та відеоматеріали з поїздок. Серед іншого Зеленський фактично проводив приховану політичну агітацію під час відвідування Запоріжжя та Херсону.

Як Зеленський агітує за “Слугу народу” під час робочих поїздок Україною

Про це говориться у заяві Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України”.

Так, 19 серпня у Запоріжжі та 20 серпня у Херсоні Зеленський виступав зі сцени на фоні банерів із логотипом “Слуги народу” та написом “Зе! місцеві” (див. головне фото).

У КВУ зазначають, що такі матеріали розміщені на користь політичної партії “Слуга народу” і мають ознаки агітаційних.

Читайте також: Зеленського просять одуматися та не підтримувати проєкт Меморіяльного центру Голокосту «Бабин Яр», запропонований Хржановським

Також у КВУ кажуть, що у своїх виступах  Зеленський постійно акцентував на словосполученні “Україна – це ти”, що  за інформацією депутатів “Слуги народу”, є офіційним виборчим гаслом політичної партії на місцевих виборах 2020 року.

Крім того, участь в робочій поїздці президента до Запоріжжя взяв Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, який під час заходу офіційно представив кандидата від політичної партії “Слуга народу” на виборах Запорізького міського голови.

За оцінкою КВУ, такі дії президента та членів Кабінету міністрів є проявом використання службових повноважень в політичних цілях, мають ознаки політичної корупції та є зловживанням адмінресурсом

Читайте також: 3,4 мільйони гривень на рік – стільки українці платять за дачу Зеленського

Враховуючи, що фінансування робочих поїздок президента здійснюється за бюджетні кошти, такі дії також можна розцінювати як прояв прихованої агітації за кошти платників податків. За даними Єдиного вебпорталу використання публічних коштів в середньому один регіональний переліт президента коштує близько 250 тис. грн. (всього від початку серпня Державне управління справами перерахувало авіакомпанії “Україна” більш ніж 1 млн грн за перельоти Зеленського). При цьому варто врахувати, що ці цифри не враховують значних коштів, які держава витрачає на охорону та безпеку перших осіб”, – говориться у повідомленні Комітету виборців України.

Нагадаємо, рейтинги Зеленського продовжують скочуватись. Кількість готових зараз голосувати за чинного президента становить 33,4%. В квітні їх було на 12% більше.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...