Як виглядатиме меморіал загиблому в Ірані екіпажу МАУ (ФОТО)

14:14 06.01

Проєкт меморіалу загиблому в Ірані екіпажу МАУ затвердили сьогодні. Головною дизайнеркою проєкту виступила Анастасія Бардонова. Вона пояснила – меморіал складатиметься з малих архітектурних форм та нагадуватиме силует літака.

Як виглядатиме меморіал загиблому в Ірані екіпажу МАУ (ФОТО)

Про це повідомляє КП УЗН Дніпровського району. 

Меморіал буде розташовано в парку Вербовий гай на Дніпровській набережній в Києві. 

Відповідно до проекту, металевий міст зі скляною огорожею своєю формою повторює крило літака, в той час як друге крило літака сховане під землею. Основним елементом меморіалу є кіль – це хвостова частина літака, що направлена вверх, з номером рейсу. Він і стане основним місцем, де люди зможуть прийти і вшанувати пам’ять загиблих. Там буде місце для встановлення лампад, квітів тощо. Крім того, в парку з’являться 9 металевих щитів, що символізуватимуть дев’ять членів екіпажу.

Вже до кінця року має бути реалізований проект. А 8 січня, на пам’ять загиблим в небі над Тегераном пасажирам та екіпажу рейсу МАУ PS752, які навіки відійшли у небо саме цього дня минулого року, буде закладено символічний камінь на місці встановлення меморіалу.

Нагадаємо, авіакатастрофа рейсу МАУ PS752 сталася 8 січня 2020 року. 11 січня Іран опублікував заяву, в якій визнав, що літак авіакомпанії Міжнародні авіалінії України був збитий. Україна втратила 11 громадян. Про їхні долі читайте тут.

У Борисполі до сороковин трагедії також заклали сквер пам’яті жертв авіакатастрофи встановили пам’ятний камінь на місті, де створять сквер і меморіал пам’яті загиблих пасажирів і екіпажу рейсу PS752 МАУ в Ірані.

Нещодавно президент Зеленський присвоїв загиблому екіпажу звання Героїв України посмертно.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...