Як в дракона – коли йому відрубають одну голову, виростуть три. Порошенко пообіцяв відновити прострілену камеру відеоспостереження

Автор: Любава Лисичкіна
18:49 03.08

Благодійний Фонд Порошенка спільно з волонтерами забезпечать відновлення камери відеоспостереження 10-ої окремої десантно штурмової бригади, після виведення її з робочого стану пострілом ворожого снайпера. 

Як в дракона – коли йому відрубають одну голову, виростуть три. Порошенко пообіцяв відновити прострілену камеру відеоспостереження

Про це повідомив у відеозверненні п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

За словами політика, з  27 травня “Справа Громад”, “Брати по зброї” і  благодійний фонд Порошенка,  разом із   партнерами по фракції “Європейська Солідарність”, ведуть дуже важливий проект зі встановлення  системи відеоспостереження, камери з далеким зумом, прибори нічного бачення, батальйонні, бригадні пункти спостереження. Уже пройшло більше двох місяців, і ця система ефективно діє.

 Порошенко продемонстрував пошкоджену снайпером камеруі зауважив, що ворог дарма сподівається, що знищить наші “очі”.

“Ми, знаєте, як в того билинного дракона – коли йому відрубають одну голову, виростуть три. І будуть бити ворога. Вони думали, що знешкодили одну камеру, а ми додамо “очей” нашим бійцям з “десятки”, і вони будуть діяти більш ефективно”, – підкреслив п’ятий Президент України.

Лідер “Європейської Солідарності” повідомив, що постачання на фронт систем відеоспостереження продовжиться.

“Ми продовжимо роботу по встановленню і забезпеченню наших воїнів, наших бригад ефективним спостереженням. І на кожну камеру, яку ворог буде намагатися збити, на фронті будуть три нові – вашими і нашими зусиллями”, – наголосив Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» подякував небайдужим українцям, які допомагають в закупівлі обладнання для фронту своїми пожертвами. За словами політика,  кожного дня по 30, 50, 60 тисяч гривень приходить на “Справу Громад” і “Братам по зброї”.

“Ми намагаємося тримати, щоб половина це були ваші гроші, а половина були гроші мого благодійного фонду. І сьогодні 10-ка, де вже повністю завершено забезпечення цими системами і вже в 72-ій облаштовуються позиції в найгарячіших точка – Зайцевому, Шумах, Авдіївці на “промці”. Ця робота буде продовжуватися”, – пообіцяв Порошенко.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко передав комплекс відеоспостереження 72-ій окремій механізованій бригаді. А  на початку червня він з волонтерами придбали повний комплекс оптичної розвідки для 10-ї ОГШБр.  В травні за підтримки політика дефіцитна медична техніка поїхала у Торецьк

Великий Київ у Google News

підписатися