Порошенко з волонтерами придбали повний комплекс оптичної розвідки для 10-ї ОГШБр

Автор: Галина Ворона
18:06 11.06

10-та Окрема гірсько-штурмова бригада найближчими днями отримає повний комплекс оптичної розвідки і відеоспостереження. Його придбали п’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко з волонтерами. Далі вони планують оснастити ще одну бригаду.

Порошенко з волонтерами придбали повний комплекс оптичної розвідки для 10-ї ОГШБр

Про це повідомив п’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко. Він зазначив, що це дозволить завершити створення об’єднаного бригадного комплексу відеоспостереження.

Тиждень тому ми поставили у 10-ку, у 108 батальйон, комплект відеоспостереження для батальйону”, – нагадав Петро Порошенко.

Петро Порошенко на передовій, 28 травня 2021 року, 10 ОГШБ

Він розповів, що тоді активісти ГО “Справа Громад” спільно з українцями шляхом краудфандингу всього за два дні зібрали необхідні кошти й придбали вкрай важливе обладнання для українських військових.

Ви неймовірні, тому що ви зібрали повний обсяг коштів за два дні. Майже дві тисячі українців за два дні забезпечили батальйон системою відеоспостереження», – зауважив лідер “ЄС”.

Петро Порошенко на передовій, 28 травня 2021 року, 10 ОГШБ

За його словами, ініціатори запропонували окрім батальйонних комплексів встановити ще й бригадну систему і об’єднати їх.

Ми замахнулися ще далі і сказали, що ми створюємо абсолютно сучасний, НАТОвського стандарту комплекс для всієї бригади. Він був набагато дорожчий – більше 730 тисяч гривень. І тоді ми домовилися, що ви збираєте, і мій Фонд також до цього долучиться”, – розповів Петро Порошенко.

Як він і обіцяв, Фонд Порошенка перерахував половину суми для закупівлі бригадного комплекту.

Але сталося диво, бо сьогодні і ви вже зібрали вже більше 400 тисяч гривень”, – зазначив п’ятий президент.

Петро Порошенко розповів, що все обладнання, яке передане у 10 ОГШБр, буде поставлено на озброєння і залишиться працювати у зоні проведення бойових дій після ротації підрозділів.

Я хочу наголосити – в 10-у бригаду, а також для інших бригад, які будуть заміщувати 10-ку на дуже напруженій дільниці Зайцево – Шуми. Буде стояти система, яка буде рятувати життя наших воїнів і знищувати ворогів. Це наша з вами спільна праця”, – підкреслив Петро Порошенко.

На цьому допомога армії не завершується: оснастивши 10-ту бригаду, Порошенко з волонтерами займуться іншою. Якою саме – обіцяють розказати найближчим часом.

І так само будемо захищати наших воїнів. Так само будемо боронити українську землю, як ми це робили в 2014, 2015 роках. Волонтери і добровольці в умовах не зовсім ефективних дій влади будуть робити свою справу разом”, – підсумував Петро Порошенко.

Петро Порошенко на передовій, 28 травня 2021 року, 10 ОГШБ

 

Нагадаємо, 27 травня Петро Порошенко під час поїздки на Донеччину передав 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді комплект відеоспостереження. Ще один комплект відеоспостереження та оптичної розвідки для батальйону 10 ОГШБр був придбаний на початку червня. Як розповів Петро Порошенко, активісти ГО “Справа Громад” спільно з українцями шляхом краудфандингу всього за два дні зібрали кошти й придбали вкрай важливе обладнання для українських військових.

Петро Порошенко на передовій, 28 травня 2021 року, 10 ОГШБ

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...