Як правильно позбутися старих меблів, килимів та сантехніки

11:17 28.05.2020

Такі відходи, як старі меблі, матраци, килими, деяка побутова техніка, валізи, зняті при ремонтах квартир старі двері, вікна, лінолеум, унітази, інша сантехніка тощо, відносяться до великогабаритних та ремонтних відходів. Їх не можна викинути в контейнер. Як же правильно позбутися великогабаритного непотребу? Даємо роз’яснення.

Як правильно позбутися старих меблів, килимів та сантехніки

Як повідомляє КП “Київкомунсервіс”, такі відходи входять до складу побутових відходів, розміщуються на відповідних майданчиках на прибудинкових територіях та вивозяться окремо.

Вивезення таких відходів здійснюється спецавтотранспортом не рідше одного разу на тиждень за заявками мешканців та житлово-експлуатуючих дільниць. На дану послугу встановлено окремий тариф, бо передбачено додаткові витрати на оплату праці робітникам, які безпосередньо завантажують великогабаритні та ремонтні відходи до спецавтомобіля.

Про виявлені накопичених великогабаритних відходів на прибудинковій території, необхідно повідомити “Київкомунсервіс” шляхом подання звернення на офіційному сайті за посиланням або іншими доступними засобами комунікації. Невідкладно буде сформовано заявку й сплановано їх вивезення.

Також наголошується, що відходи будівельно-ремонтних робіт (будівельні відходи) не входять до складу побутових відходів та вивозяться окремо за кошти мешканців, чи організацій які здійснюють вказані види робіт.

Більш детально з питаннями вивезення таких відходів можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, контейнери «дзвіночки» їдуть у Дарницький район – мешканці можуть обрати локації.

Великий Київ у Google News

підписатися