Як працюватиме громадський транспорт після 22 травня

11:34 07.05

До 22 травня різких змін в роботі громадського транспорту в Україні не буде, але після цієї дати ним зможе користуватися більша кількість людей.

Як працюватиме громадський транспорт після 22 травня

Про це в ефірі телеканалу 1+1 розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Якщо ми говоримо про більш широке коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Але буде функціонувати весь транспорт в рамках нової реальності – тотальний масковий режим, обов’язкові температурні перевірки в місцях великого скупчення, постійна дезінфекція”, — зазначив міністр.

Тобто до 22 травня у Міністерстві інфраструктури змінювати норми щодо транспорту не планують. Ті правила, які зараз діють у містах, продовжують діяти далі. Це обмеження щодо кількості людей, у деяких містах проїзд за перепустками. 

Крім того, за його словами, точної дати відкриття метро в українських містах поки немає.

Досить важко буде в метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки та такого важливого контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22 ще точно ніхто не готовий”, — пояснив Криклій.

загрузка...

Нагадаємо, за словами Кличко, в Києві наземний громадський транспорт працюватиме в обмеженому режимі щонайменше до 22 травня. А метро відкриють за рішенням уряду.

Також стало відомо, що Кабінет міністрів з 11 травня планує збільшити ліміт на перевезення пасажирів в громадському транспорті.

Читайте також: 21 правило для бізнесу і відпочинку з 11 травня

Як повідомлялося раніше, Україна продовжує карантин до 22 травня, проте готується до послаблення обмежень з 11 травня – відкриють парки та сквери, літні майданчики кафе, об’єкти індустрії краси та ін. Загалом план зняття обмежень, що опублікував прем’єр Денис Шмигаль, передбачає 5 етапів. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...