Як працюють «Привиди Києва», які стали символом сили та незламності цієї війни (відео)

Автор: Любава Лисичкіна
22:20 17.06

Привиди Києва – справжні захисники, які, немов тіні, з’являються з нізвідки, щоб дати відсіч ворогу, а потім знову зникають, залишаючи по собі лише страх та поразку в серцях окупантів.

Як працюють «Привиди Києва», які стали символом сили та незламності цієї війни (відео) Фото: Повітряне командування "Центр"

Відео оприлюднили командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук та Повітряне командування “Центр” .

На відео – бойова робота льотчиків 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр».

“Пілоти Повітряних Сил продовжують виконувати небезпечні місії та завдання – нищити ворожі цілі в повітрі, завдавати ударів по наземних об’єктах противника. Переконаний, що із надходженням до усіх бригад тактичної авіації Повітряних Сил західних літаків, ця робота буде значно ефективнішою”, – зауважив у дописі до відео Олещук.

 

Додавши, що наразі пілоти витискають усе можливе із наявної на озброєнні техніки радянського виробництва. Наземний персонал підтримує ці літаки в боєздатному стані і робить усе, щоб вберегти їх від ворожих очей.

 Інше відео оприлюднили  у соцмережі самі «Привиди Києва».  Зазначивши, що військовослужбовці бригади з першого дня агресії росії мужньо захищають українське небо, щоденно демонструючи відвагу, професіоналізм та беззастережну відданість своїй країні. Їх щоденні подвиги забезпечують спокій і безпеку мільйонів українців.

Як писав “ВК“, 3 жовтня в Бучі поховали видатного пілота Михайла Матюшенка, який героїчно загинув у  повітряному бою з російськими окупантами над Чорним морем. Пілот з позивним “Дід” очолював легендарну групу “Привидів Києва” і передавав молодому поколінню льотчиків свій безцінний досвід.

Читайте також«Привид Києва» не загинув: у ЗСУ розкрили секрет пілота, якого неможливо знищити

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин