Як працює гуманітарний штаб у Києві

Автор: Галина Ворона
18:44 11.03

У Києві з перших дні війни працює Гуманітарний штаб, який залучає допомогу, в тому числі, і гуманітарну, допомагає найуразливішим категоріям киян та створює стратегічний резерв міста з товарів та засобів першої необхідності.

Як працює гуманітарний штаб у Києві

Мер Києва Віталій Кличко навідався до штабу та перевірив його роботу.

Як розповів заступник голови КМДА і керівник штабу Валентин Мондриївський,  штаб працює за розгалуженою системою і має в місті більше семи хабів для накопичення необхідних резервів.

Також працюють територіальні центри в усіх районах столиці для надання допомоги соціально-вразливим категоріям киян. Ці люди можуть звертатися і на колл-центр.

гуманітарний штаб кличко

Територіальні центри, разом з волонтерами, доставляють визначеним категоріям киян харчі, товари першої необхідності.

Також місто допомагає великим торговельним мережам доставляти товари до міста, аби кияни могли купити все необхідне. Зокрема, продукти харчування, ліки, товари першої необхідності.

Столична влада наповнює хаби всім необхідним за рахунок гуманітарних вантажів, аби місто мало достатній резерв на випадок надзвичайної ситуації.

Віталій Кличко подякував волонтерам та усім небайдужим людям, які надають допомогу тим, кому вона сьогодні необхідна.

Місто продовжує жити в складних умовах. Але ми робимо все, працюємо системно, аби допомагати киянам. Підтримуємо наших військових, які боронять сьогодні Київ. Забезпечуємо життєдіяльність столиці. Наше завдання – аби місто жило і працювало. Будьте уважними і обережними! Якщо ви бачите якісь підозрілі речі чи предмети, – інформуйте одразу правоохоронців. За можливості, перебувайте вдома, або, за сигналу тривоги, – в укритті. Сьогодні всі сервіси в столиці працюють. Тепло- та водопостачання, газопостачання, світло є. Місто живе! Але в цій загрозливій ситуації ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. І ми будемо захищати Київ і нікому його не віддамо!” – наголосив мер.

Читайте також: Куди звертатись киянам із заявками на отримання продуктових наборів (АДРЕСИ)

Нагадаємо, кияни можуть отримати продукти через центри соцобслуговування.

Великий Київ у Google News

підписатися