Як отримати ваучер Airbnb для українських біженців: покрокова інструкція

Автор: Любава Лисичкіна
18:56 17.05

Зазвичай українцям видають ваучери на 1400€, але бувають і випадки, коли отримували 2000€ – залежить від багатьох обставин.

Як отримати ваучер Airbnb для українських біженців: покрокова інструкція

Як повідомляється, Airbnb запустили програму для допомоги українським біженцям, сервіс працює через волонтерські організації допомагає отримати ваучери для бронювання житла через Airbnb.

Сума ваучерів у кожного різна – від 1 до 2 тисяч євро.  Розгляд заявок триває кілька тижнів – у вас перевіряють геолокацію, чи перетинали кордон, паспортні дані тощо.

Важливо: використати ваучер можна протягом 2 місяців на житло по всьому світу:

  •  перевагу надають тим, хто вже закордоном, і кому житло потрібне терміново.
  •  названий ліміт виданих ваучерів – 100 тисяч штук.

Покроково:

  1. Найперше, що вам потрібно зробити, – подати заявку в одну з волонтерських організацій – “Nova Ukraine” або “Марш жінок” (остання обробляє лише запити на житло від жінок). У заявці у вас запитають:
  • прізвище імʼя як у закордонному паспорті + номер та скан першої сторінки закордонного паспорта;
  • номер телефону;
  • дату виїзду з України – потрібно надати скан штампа у паспорті, який підтверджує дату виїзду або ж поділитися геолокацією, що ви досі в Україні;
  • вказати кількість людей, для яких потрібне житло, та їхні імена;
  • вказати країну, де плануєте орендувати житло.

Всі вказані дані волонтери уважно перевіряють задля уникнення шахрайських дій. Заявку можуть розглядати кілька тижнів або і більше місяця через величезну кількість запитів.

2. Якщо Вашу заявку схвалять, то на пошту Ви отримаєте два листа – один від Airbnb, інший – від волонтерської організації. Airbnb надішле запрошення на отримання ваучера – ви маєте клікнути за посиланням і прийняти інвайт (система перекине вас на акаунт Airbnb, якщо він уже є, або ж запропонує створити новий).

ВАЖЛИВО: акаунт Airbnb має бути зареєстрований на ту пошту, яку ви вказували у Гугл-формі – інакше система може дати збій.

3. Бронювання житла відбувається, як і зазвичай через Airbnb. Через пошук ви знаходите житло у потрібно вам місті, на потрібні дати та на суму, що не перевищує вказану у вашому ваучері (за приклад візьмемо 1400€).

4. Натискаєте “Забронювати”, далі обовʼязково ставите пташечку біля “Це житло Airbnb.org” – тоді сервіс не брати з вас сервісний збір. У формі оплати обираєте “Open Homes Ukraine Response” і гроші будуть автоматично списані з вашого ваучера.

ВАЖЛИВО: валюта під час оплати має бути євро (можна змінити в налаштуваннях – часто там бувають гривні або долари), бо ваш ваучер виданий саме в євро.

5. Вуаля! Ви успішно забронювали житло. Заселення відбувається звичним способом – Вам напише господар і надішле всі необхідні інструкції.

ВАЖЛИВО: ваучер разовий, тому не вийде забронювати житло кілька разів у різних місцях. Якщо ви надумаєте скасувати бронювання, гроші не повернуться (лише якщо бронювання скасує господар). Тому уважно все продумайте перед тим, як бронювати.

До слова, з Гостомеля до Лейпцига перенесли залишки бази “Авіаліній Антонова”.

Великий Київ у Google News

підписатися