Як обміняти посвідчення водія на сучасний зразок: киянам дали інструкції

Автор: Вікторія Мілюта
02:15 10.07

Якщо ви маєте паперове ламіноване посвідчення водія чи видане до 2013 року, воно не відображається в електронних сервісах, тому саме час його оновити.

Як обміняти посвідчення водія на сучасний зразок: киянам дали інструкції
Світлодіодне освітлення

На цьому наголошують у сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ.

Обміняти посвідчення онлайн у Кабінеті водія або в застосунку Дія можуть лише ті громадяни, в яких документ з фото відображається в електронних реєстрах.

Також замінити його є можливість в сервісному центрі МВС. Для цього потрібно взяти онлайн талон через е-запис або в терміналі сервісного центру та прийти на визначений час.

При собі необхідно мати наступні документи: паспорт з відміткою про реєстрацію місця проживання (або ID-картку та витяг про місце проживання); копію реєстраційного номера облікової картки платника податків; посвідчення водія, що підлягає обміну; медичну довідку (на час дії воєнного стану не обов’язкова).

Читайте також: Іспити, реєстрація авто та обмін посвідчення. Талонбот МВС розширив свої можливості

Зазначимо, паспорт у вигляді ID-картки, витяг про місце проживання та реєстраційний номер облікової картки платника податків можна надати адміністратору через застосунок Дія.

Водій має бути готовим до того, що співробітник сервісного центру зробить фотографію. В той же день нове посвідчення можна забрати.

Детальну інформацію щодо послуг сервісного центру МВС можна отримати за номером 044-290-19-88.

Раніше «ВК» писав, що відновити водійське посвідчення тепер можна онлайн.

Великий Київ у Google News

підписатися