Як горить Apple: київська митниця спалила 10 партій контрафакту (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
17:37 03.08.2022

Київська митниця знищила 10 партій контрафактних товарів торгової марки Apple, що імпортувалися в Україну з порушенням охоронюваних законом об’єктів прав інтелектуальної власності компанії «Apple Inc».

Як горить Apple: київська митниця спалила 10 партій контрафакту (ВІДЕО)
Світлодіодне освітлення

Як повідомили митники, це навушники, блоки живлення, перехідники та інші аксесуари.

Загалом знищено 2,5 тисячі одиниць контрафакту.

Як того вимагає процедура, підробки вщент спалили у спеціальній печі за високих температур.

Більшість з цих товарів ввозилися в Україну поштовими каналами та в міжнародних експресвідправленнях невеликими партіями.

Невдовзі, одразу після підписання всіх паперів, планується знищення ще однієї партії контрафактного Apple.

До слова, в коментарях користувачі задалися питанням, чому не можна роздати це все пенсіонерам чи тим, хто втратив всі свої речі через війну.

В митниці їм відповіли, що рішення про знищення чи не знищення контрафактної продукції приймає лише правовласник, в даному випадку компанія Apple.

Митниця жодним чином не може вплинути на це. Позиція компанії Apple – знищити, адже контрафактні товари не мають використовуватися ніде. І в даному випадку, функція митниці – контроль за дотриманням законодавства в сфері захисту прав інтелектуальної власності, які належать правовласнику торгової марки. Це світова практика, і Україна не виняток і дотримується міжнародних норм в сфері захисту прав інтелектуальної власності“, – пояснили в митниці.

Нагадаємо, митники дозволили вивезти з України понад $28 млн у валізах. За них взялася СБУ.

Великий Київ у Google News

підписатися