Митники дозволили вивезти з України понад $28 млн у валізах. За них взялася СБУ

Автор: Марія Супрун
07:41 29.07.2022

СБУ розслідує факти незаконного переміщення через державний кордон великого обсягу готівкових коштів. Зокрема, іде збір доказової бази щодо протиправного вивезення з України 28 млн доларів та 1,3 млн євро.

Митники дозволили вивезти з України понад $28 млн у валізах. За них взялася СБУ
Світлодіодне освітлення

Як розповіли в СБУ, ці готівкові кошти були запаковані у валізи та переміщені за один раз через «зелений коридор» пункту пропуску Закарпатської митниці.

Такий спосіб вивезення коштів суперечить українському законодавству, тому що через «зелений коридор» (без декларування) можна вивозити не більше 10 тис. доларів за раз.

Більше того, співробітники митниці не мають права пропустити автомобіль без його попереднього огляду. Тому виявивши гроші, повинні були конфіскувати їх, як це передбачено законодавством.

Співробітники СБУ провели серію обшуків у митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці та в місцях проживання фігурантів справи.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру. Наразі триває масштабна робота над збором доказової бази та притягненням до відповідальності усіх причетних осіб.

Нагадаємо, онлайн-казино 1XBet кришують з Офісу президента – InformNapalm.

Великий Київ у Google News

підписатися