Порядок денний розпочався з питань, що не встигли розглянути на минулих засіданнях. Одним з них було питання передачі в постійне користування земельної ділянки по бульвару Вернадського, 32. Проєктом рішення пропонувалось розділити ділянку у 6 га та виділити 3 га для будівництва житлового комплексу.
Це дуже скандальне питання, яке неодноразово виносилось на порядок денний, але так і не було підтримане. Справа в тому, що будівництво буде на місці великого стадіону. Забудовник хоче побудувати там шість житлових будинків, а стадіон суттєво зменшити у розмірах до міні-футбольного.
Під час обговорення питання, з вуст депутата Товмасяна (фракція «Єдність») пролунала пропозиція передати цей стадіон йому для реконструкції власними коштами. Пропозиція не знайшла підтримки та й незрозуміло, яким чином депутат зібрався проводити реконструкцію цілого стадіону. Після майже годинної дискусії, розгляд питання перенесли на наступне пленарне засідання.
Далі депутати швидко розглянули питання, що залишились з минулого засідання та пішли на перерву.
Після обіду депутати не здолали права вето міського голови щодо продажу земельної ділянки заводу «Фармак», на якій знаходяться виробничі потужності підприємства.
Наступні дискусійні питання стосувались передачі двох будівель по вул. Міцкевича та Уманській у постійне користування КПІ. За словами представників фракції «Єдність», ці будівлі – колишній дитячий садочок та школа, які університет не хоче повертати громаді.
Питання були прийняті на користь КПІ, хоча кілька депутатів закликали не голосувати за ці проєкти рішення.
Цікаво, що ці та багато інших проєктів були прийняті у «зв’язці» УДАРу, ОПЗЖ, Голосу, Батьківщини та «слуг». Знову ми бачимо ситуативну коаліцію, коли необхідно голосувати за «потрібні» питання. Дивно, що фракція «Голос», яка нібито захищає права киян, голосує проти інтересів громади.
Потім депутати знову розглянули будівництво ЖК на місці стадіону по бул. Вернадського, 32. Приходив навіть представник забудовника, але його слова щодо розвитку спортивної інфраструктури не були сприйняті та рішення не було прийняте. Тому до цього питання повернуться вже на наступній сесії.
Після цього залишись суто технічні земельні питання, які розглянули зі швидкістю світла та закрили сесію.
Наступне пленарне засідання відбудеться вже через тиждень – і там знову багато питань щодо землі та приватизації. Буде цікаво!
В якості бонусу, знову пропоную послухати «чудову азірівку» у виконання все того ж Костянтина Богатова, якого нещодавно виключили з «Голосу». Цікаво, коли депутат нормально вивчить українську мову та перестане її паплюжити?
Як повідомлялося раніше, лобісти російського проекту меморіалу «Бабин Яр» у Київраді спробують «купити» голосування.