Як буде проводитись атестація студентів

18:06 15.05.2020

Міністерство освіти і науки розробило рекомендації закладам вищої освіти щодо проведення семестрового оцінювання студентів, а також захистів дипломних робіт і складання атестаційних іспитів. Студенти та викладачі мають комунікувати через пошту, месенджери чи відеоконференції.

Як буде проводитись атестація студентів

Як зазначається на сайті МОН, дистанційна комунікація учасників освітнього процесу може здійснюватися через засоби комунікації, вбудовані до системи управління навчанням (LMS), електронну пошту, месенджери (Viber, Telegram та інші), відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google Meet, Skype та інші), форуми, чати тощо.

Для поточного контролю результатів навчання можуть бути використані тестові запитання, комплексні задачі, завдання, що потребують творчої відповіді.

Проводити захисти кваліфікаційних робіт необхідно із використанням відеозв’язку. А паперовий примірник кваліфікаційної роботи з власноручним підписом здобувача може бути надісланий поштою заздалегідь до екзаменаційної комісії, або ж, за умови використання в закладі електронного документообігу, електронний примірник, засвідчений кваліфікованим електронним цифровим підписом. 

Нагадаємо, як буде проходити ЗНО в умовах карантину читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися