“Як білі люди” – пасажири про нову електричку Київ-Тарасівка

Автор: Любава Лисичкіна
18:44 12.02

Мешканці передмістя оцінили нові човникові електрички до Києва та поділилися першими враженнмия про поїздки.

“Як білі люди” – пасажири про нову електричку Київ-Тарасівка

 Житель Вишневого  Денис  Зерченко  поділився враженнями  у Facebook.  

За словами Зерченка, містяни Вишневого тепер стали “білими” людьми, адже  нові електрички дійсно комфортні та теплі, на відміну від звичних маршруток. Завдяки новому транспорту не доводиться стояти годину в заторах.

” Їдеш не в задимлених розвалюхах-маршрутках перевізника “Клайт”, а в теплі та комфорті – у сучасній човниковій електричці.  Не стоїш годину в заторах – а сидячи за 15 хвилин дістаєшся з Вишневого до центру Києва”, – розповів житель області. 

Крім цього Зерченко не оминув похвалитися і моральним задоволенням від подорожі.

“Коли виходиш на станції “Київ-пас” з чистого комфортабельного потягу, а в цей час на сусідніх платформах пасажири з інших напрямків вилазять з потрощених понівечених доісторичних вагонів своїх електричок, тоді насолоджуєшся, що ти з Вишневого і ти тепер особливий” , – ділиться Денис Зерченко.

Вартість квитка  дешевше, ніж у маршрутках – не 15 гривень, а 13 грн.

Відомо, що вказаний електропоїзд має підвищену комфортність та швидкість. Відстань із Боярки до Києва він долатиме за 21 хв., а з Вишневого — за 15 хв., одночасно електропоїзд вміщує близько 1 тис. пасажирів. 

Відомо, що задля безпеки громадян Укрзалізниця оснащує електрички камерами спостереження та спеціальною тривожною кнопкою, яка викликатиме правоохоронців.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...