“Я чую всіх”. Потап засоромився свого фіта з Бузовою та прийняв рішення (ВІДЕО)

12:26 13.12.2020

Український репер Потап (Олексій Потапенко) після хвилі суспільного невдоволення засоромився свого фіта з прихильницею Путіна та анексії Криму Ольгою Бузовою та прийняв рішення виключити дуетну пісню з нового альбому Kyiv style.

“Я чую всіх”. Потап засоромився свого фіта з Бузовою та прийняв рішення (ВІДЕО)

Про це музикант, який раніше казав, що він заслужений артист України і може записуватися з ким захоче, розповів в інтерв’ю Анатолію Анатолічу.

За його словами, пісня вийде, але в новій пластинці її вже не буде (на відео після 58 хв.).

Дует з Бузовою. Це дует дуже цікавий, веселий, який привертає увагу. Водночас він викликав у людей неоднозначну реакцію. Я чую всіх… Я чую всіх. Я менш за все хотів викликати цей хейт та крайню позицію. Тому в альбомі Kyiv style цієї пісні не буде”, – сказав Потап.

Також Потап прокоментував своє істеричне відеозвернення, яке він опублікував в Instagram після шквалу критики фіта з російською артисткою. Він зазначив, що “цього разу його занесло”.

Ну, з ким не буває. Але зате я довго зла не тримаю ні на кого”, – додав він.

Крім того, репер вибачився за кліп з “танцями на кістках” над Алеєю Героїв Небесної Сотні своєї підопічної Наді Дорофеєвої. Потап зазначив, що це їхня помилка і вони не мали на меті когось образити.

Нагадаємо, українські соцмережі захейтили Потапа за колаборацію з російськю ведучою Ольгою Бузовою. А Потап своєрідно виправдався за дует з Бузовою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...