“У вас нема такого лідера, як я”. Потап своєрідно виправдався за дует з Бузовою

17:54 30.11.2020

Репер Потап відповів на хвилю обурення українських інтернет-користувачів через намір співпрацювати російською співачкою Ольгою Бузовою, що є палкою прихильницею політики Владіміра Путіна і відкрито підтримала анексію Криму. Судячи з його посту, його колаборація з Бузовою – єдине, що може може вивести українську музику у світові чарти, а тих, хто цього не розуміє, виконавець називає довбодятлами, які здатні тільки на те, щоб обсмоктувати його руки.

“У вас нема такого лідера, як я”. Потап своєрідно виправдався за дует з Бузовою

Відповідне відео він розмістив в instagram.

Він каже, що обурений популярністю російської музики в українському чарті Apple music, і вважає, що для популярності серед українських слухачів “треба бути модним, треба бути Єгором Крідом, чи Моргенштерном, або привернути увагу якоюсь витівкою”.

Бузова – яскрава особистість. Ми запитали наших фанів: “Хочете?”. “Так”, – відповіли вони. Для нас це шанс розширити свою аудиторію”, – пояснив Потап.

Він вважає, що у них вийшов дуже сучасний трек, і запевняє, що особиста діяльність Бузової його не цікавить.

Крім того, Потап скаржиться, що артистів в Україні не чують та постійно критикують.

Нас немає, нас не чують. Артисти їдуть з України, а ті, хто лишаються, потрапляють під прес таких “довбодятлів”, як ти. І я як українець навчу вас любити мою країну тому, що можна любити і Потапа, і Україну водночас”, – заявив він.

За словами Потапа, ті хто його критикують – “не лідери, не ікони” і не можуть вести країну вперед і здатні тільки “обсмоктувати його руки”, а він може вести країну вперед.

Я буду робити у своїй країні все, що я хочу, а ви будете підтримувати мене. Адже я – українець, а мої перемоги – це перемоги кожного з вас… Я, заслужений артист України, вважаю, що можу співати і записуватись з будь-ким, якщо це приносить користь моїй державі”, – сказав Потап.

Він заявив, що критикам потрібно вчитися у нього “розвивати бізнес та країну”, а не заздрити. 

Я – справжній козак. У вас нема такого лідера, як я. Я – справжній, Я – ваш новий президент. Звикайте до цієї думки”, – додав репер.

Він впевнений: “успішний Потап – це успішна Україна”, тому всі повинні його підтримувати.

Давайте так: Бузова – зірка, Крим – Україна, Потап – крутий”, – підсумував виконавець.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)

 

Читайте також: Світлана Лобода виступила в Києві. До цього вона активно працювала в Росії

Нагадаємо, українські соцмережі захейтили Потапа за колаборацію з російськю ведучою Ольгою Бузовою.

Великий Київ у Google News

підписатися