“Я бы им пи*ьки резала, звёзды на спинах вырезала”. Журналісти “вирахували” окупанта і його дружину із резонансного аудіозапису

13:28 18.05

Українські спецслужби 11 травня оприлюднили перехоплену розмову окупанта зі своєю дружиною, яка шокувала своєю жорстокістю і за рівнем ненависті до українців переплюнула свого чоловіка. Вона розповіла своєму чоловіку, що готова власноруч катувати українських дітей: “Я бы им пи*ьки резала, звёзды на спинах вырезала”.

“Я бы им пи*ьки резала, звёзды на спинах вырезала”. Журналісти “вирахували” окупанта і його дружину із резонансного аудіозапису

Як встановили “Схеми”, голос на аудіозапису належить громадянці РФ Юлії Копитовій.

Чоловік Юлії – Володимир Копитов. За його номером телефону можна знайти декілька майже порожніх профілів у соцмережах.

Один з них – майже без інформації, проте у ньому Володимир сам себе характеризує так: “настоящий псих, но не аморал”.

Інший профіль окупанта в мережі “Вконтактє” зі зміненим прізвищем. Завдяки спеціалізованим сервісам, журналістам вдалось віднайти дві фотографії, які він колись на цій сторінці публікував, але потім видалив.

Йому 31 рік, він з міста Ярцево Смоленської області.

Наразі фото в його соцмережах немає, публічним він залишив тільки статус про те, що “глубоко женат”.

Сторінка Юлії, прив’язана до номера телефону, з якого велася розмова, в мережі не активна. Але журналістам вдалось відшукати її фото і дізнатись, чим вона займається. Юлії Копитовій – у дівоцтві Циганковій – 30 років. Вона – з селища Пржевальскоє Смоленської області Росії.

Вона теж не показує у соцмережах своє життя. Проте це активно роблять її родичі. Наприклад, фото Юлії публікує її батько.

А це її перше весілля. На фото, яке виклала в «Одноклассниках» її мати, вона з сестрою.

У 2020 році Юлія одружилася знову і стала вже Копитовою, згідно з інформацією джерел журналістів в російський системі юстиції. Відповідно до даних цих же джерел, принаймні у 2019 році жінка працювала в дитячій клінічній лікарні Смоленської області.

Журналісти зв’язались із Копитовими телефоном. Юлія говорити не захотіла. Володимир Копитов поговорив з журналістами, але заперечив, що на записах голос його та дружини.

– Вы в курсе, что ваш голос и голос вашей жены Юлии попали на записи СБУ и они были опубликованы? – запитав у Копитова журналіст “Схем”.

– Нет, – відповів військовий.

Після цього журналіст дав послухати Копитову фрагмент перехопленої розмови.

– Не ваш голос? – запитав журналіст.

– Не знаю. Не знаю, чей это голос, но это голос не моей жены.

– А мы можем с ней поговорить?

– Нет.

Відмовилась говорити по суті і його матір. Вона сказала, що не може спілкуватись з сином, тому що з ним нібито немає зв’язку. Журналісти дали прослухати запис СБУ і їй.

– Я какое отношение имею к этому всему? Что вы мне мозг полощете?

– Это ваш сын и ваша невестка.

– Мой сын там что-то говорил? Если она что-то говорила, то с ней и разбирайтесь.

Послухати весь аудіозапис розмови можна тут.

Як повідомляв “ВК”, раніше журналісти додзвонились до дружини орка, яка пропонувала своєму чоловіку-окупанту:  “Давай там, українських баб ґвалтуй”. 

Великий Київ у Google News

підписатися