“Давай там, українських баб ґвалтуй”: Журналісти додзвонились до подружжя орків

Автор: Марина Максенко
20:34 15.04

Журналісти ідентифікували подружжя, яке у своїй розмові обговорювало зґвалтування українок.

“Давай там, українських баб ґвалтуй”: Журналісти додзвонились до подружжя орків

Про це повідомляють “Схеми”.

Чоловік — 27-річний Роман Биковський, у минулому строковик росгвардії, також служив у полку, що брав участь в анексії Криму. З початком повномасштабного наступу на Україну воює на Херсонщині.

Биковський, судячи з усього, уклав контракт з Міністерством оборони рф не пізніше лютого 2018-го.

Розслідувальна група Conflict Intelligence Team допомогла з’ясувати, де саме служив Биковський – за емблемою на шевроні. Це – 108-й гвардійський десантно-штурмовий Кубанський козачий ордена Червоної Зірки полк (108 дшп).

Жінка — Ольга Биковська (у дівоцтві Пінясова), виховує їхню дитину в окупованому Криму.

Життєве кредо Биковської, судячи з профілю “ВКонтакте”: “Навчіться нікому нічого не розповідати. Ось тоді все буде добре”.

Там же жінка, яка радила чоловіку “ґвалтувати баб”, вказала, що головне в житті для неї – це “сім’я і діти”.

В неї є діти – у 2017 році вона стала матір’ю, про що повідомила публічно.

В соцмережах Ольга переважно демонструвала “цивільне” життя чоловіка, у 2016 році вона все ж запостила його фотографію із радісним – “дочекалася”. Вочевидь, зі служби.

Схоже, родина Биковських живе в Криму.

Журналісти зв’язались з Биковськими. Роман підтвердив, що це його ім’я та прізвище, а на запитання, чи залишається він ще на Херсонщині, відповів, що “ні”. Повідомив, що знаходиться у Севастополі. Дізнавшись, що йому телефонує журналіст, Биковський заявив, що голос на записі СБУ – не його. При цьому його голос – такий же, як на перехопленнях правоохоронців.

Ольга підтвердила журналістам, що її чоловік перебуває у Севастополі, уточнивши, що він лікується у шпиталі після поранення. Де саме – каже, що не знає. Після цього Ольга Биковська перервала розмову та скидала подальші дзвінки. На повідомлення у соціальних мережах ані Роман Биковський, ані його дружина більше не відповіли.

Нагадаємо, що міжнародні правозахисники Amnesty International опитали понад 20 українців та оприлюднили їхні свідчення масштабного насильства військових рф, які відбувалися під час окупації в Київській області.

Ґвалтування, катування, навмисні масові вбивства, залякування беззбройних мирних жителів та нелюдське поводження з військовополоненими, це неповний перелік методів “російських визволителів”.

Раніше з’явилося відео, яке показує загиблих бучанців поруч з технікою та армією РФ. На записах чітко видно убитих людей, тіла яких лежать на вулиці Яблонській, а також кількох сусідніх вулицях. Тіла розташовані точно там, де їх зняли на відео та фото з землі українські поліцейські та журналісти.

 

Великий Київ у Google News

підписатися