Взимку бездомних Києва забезпечать харчуванням, теплими речами і взуттям

11:45 20.10.2020

У зимовий період – з 1 грудня 2020 до 1 квітня 2021 року в Києві організують соціальне патрулювання для забезпечення бездомних осіб гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям.  Із цією метою утворено відповідний міський оперативний штаб.

Взимку бездомних Києва забезпечать харчуванням, теплими речами і взуттям

Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Для цього залучатимуть благодійні внески і гуманітарну допомогу фізичних та юридичних осіб. Окрім цього, на базі Будинку соціального піклування створять спеціальні виїзні бригади, які регулярно за графіком виїжджатимуть із соціальним патрулюванням. Оперативні штаби допомоги бездомним особам у зимовий період сформують і в кожному районі.

Департаменту соціальної політики за несприятливих погодних умов доручено винайти можливість збільшити на 30% кількість ліжко-місць у Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6) та Київському міському центрі комплексного обслуговування бездомних осіб (с. Ясногородка Вишгородського району Київської області).

Таке рішення також сприятиме пожежній безпеці у столиці. Адже значна кількість пожеж виникає взимку на горищах, в підвалах та відселених будівлях з вини саме цієї категорії осіб.

Як повідомлялося раніше, у Києві за різними оцінками кількість бездомних людей становить від 5 до понад 20 тисяч.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...