Вивчайте Київ разом з дітьми – до Дня захисту дітей відбудеться 8 безоплатних екскурсій

Автор: Галина Ворона
13:28 29.05

Для киян та гостей міста проведуть 8 безоплатних екскурсій до Дня захисту дітей. Одна з них адаптована для маломобільних груп населення.

Вивчайте Київ разом з дітьми –  до Дня захисту дітей відбудеться 8 безоплатних екскурсій
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму, на всі прогулянки можна приходити разом із дітьми віком від 7 років.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Заходи проходитимуть з п’ятниці до неділі. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Екоекскурсія для дітей «Мандрівка до Будинку природи», де юні дослідники ознайомляться з унікальною флорою та фауною, а також дізнаються про вплив навколишнього середовища на життя людини. 

  • Дата та час: 31 травня, п’ятниця, 11:30 – реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Прогулянка старим Києвом» (адаптована для маломобільних груп населення), під час якої можна буде дізнатися про будівництво Володимирського собору, Золотих воріт, Софійського собору тощо.

Важливо! Поруч із людиною, яка належить до маломобільних груп населення, має бути особа, що її супроводжує.

  • Дата та час: 31 травня, п’ятниця, 13:00 – реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Прогулянка старим Києвом», під час якої можна буде дізнатися про будівництво Володимирського собору, Золотих воріт, Софійського собору тощо. 

  • Дата та час: 1 червня, субота, 12:00 – реєстрація за посиланням.
  • Дата та час: 2 червня, неділя, 12:00 – реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Прогулянка театральним Києвом» розповість, як і коли виникли театральні традиції Києва, про перші театри, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени. 

  • Дата та час: 1 червня, субота, 13:00 – реєстрація за посиланням.

Дитяча квест-екскурсія «Пізнаємо Київ – обираємо професію» – це спільна прогулянка, під час якої дітям та їхнім батькам розкажуть про різноманітні події в історії України, а також пояснять сутність низки професій. В ігровій формі юні дослідники виконуватимуть задачі, подолання яких призведе до розкриття важливого гасла для нашої столиці. 

  • Дата та час: 1 червня, субота, 13:00 – реєстрація за посиланням.
  • Дата та час: 2 червня, неділя, 13:00 – реєстрація за посиланням.

Дитяча екскурсія «Загадки Старокиївської гори», під час якої екскурсанти дізнаються про легендарних київських князів, розбудову Києва у VIII-XVIII ст., будівництво оборонних укріплень і князівських палаців, побачать фундаменти палацу князя Володимира, а також довідаються, яким же був перший кам’яний храм Київської держави.

  • Дата та час: 2 червня, неділя, 17:30 – реєстрація за посиланням.

Реєстрація на лекторій та екскурсії – обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.

Читайте також: День захисту дітей: маленьких киян запрошують на безкоштовний Казковий бал

Нагадаємо, Музей просто неба влаштує родинне свято з конкурсами і призами в День захисту дітей.

Великий Київ у Google News

підписатися