Витанцювали собі чемпіонство. Пари з Київщини успішно виступили на турнірі з танцювального спорту

14:43 24.06.2021

На Чемпіонаті України з танцювального спорту пари Київщини стали чемпіонами та зайняли призові місця.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Київська облдержадміністрація.

• В категорії формейшен, латиноамериканська програма титул чемпіона України виборов клуб “Адажіо” (Ірпінь).
  • Підопічні тренерів Віталія Салямона та Катерини Салямон-Міхєєвої показали високі результати.
  • Серед Юніорів-1 (12-13 років) Артем Жейда та Анастасія Репа вибороли срібло в програмах стандарт і 10 танців, а також стали третіми в латиноамериканській програмі.
  • Ювенали-1 (до 9 років). Марк Роздорожний – Юлія Богушева посіли 4 місце в програмах стандарт, 10 танців.
  • Молодь до 21 року. Костянтин Філатов – Вікторія Шепшинська стали четвертими в програмі 10 танців.
  • Клуб “Славутич Стар” (Славутич). Серед юніорів-1 (12-13 років) Гліб Внуков – Варвара Красківська (тренери: Дмитро Кирієнко, Юлія Красковська) стали бронзовими призерами в програмі стандарт та стали п’ятими в програмі 10 танців.
  • Юніори-2 (14-15 років). Андрій Підлісний / Валерія Ременюк в програмі стандарт посіли 11 місце.
  • Серед ювеналів-1 (до 9 років) пара Іван Архіпов – Анастасія Внукова посіла 7 місце в програмі стандарт.
  • Клуб VivaT (Біла Церква). Давид Дудка – Аріна Бердичевська (тренер Вадим Тимощук) в категорії ювенали-2 (10-11 років) здобули бронзову медаль в програмі стандарт. А в програмі 10 танців посіли 5 місце.
Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят) Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, в помещении и текст «SEISE orld lance ederati MINISTRY OF YOUTH ANG OF UKRAINE ces H»)
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, в помещении и текст «Daco tede aeHи 3 TaHuюBaлbHor world DanceSport federation MINISTRY OF YOUTH AND SPORT OF UKRAINE world DanceSport federation MINISTRY OF YOUTH AND OF UKRAINE SPORT nceSpor RHYTHM TIME») Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, в помещении и текст «i̇Hи 3 TaHuюBaлbHor rld anceSport port deration MINISTRY OF YOUTH AND SPORT OF UKRAINE world Dance federat ort orld anceSp ederation world anceSpor gration»)

Нагадаємо, взимку юні кияни звоювали золото, срібло та бронзу на чемпіонаті України з фігурного катання серед юніорів. Київ представляли 23 спортсмени та спортсменки.