Вистави та святкування Преображення Господнього: культурні заходи Києва на тиждень

Автор: Марія Супрун
14:21 09.08

У Києві продовжують готувати щотижневі дайджести культурних подій міста для киян та гостей столиці.

Вистави та святкування Преображення Господнього: культурні заходи Києва на тиждень

Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

«Сьогодні – 9 серпня – весь світ святкує день книголюбів. Не важливо любите ви електронні книги чи паперові, читаєте у метро чи йдете у бібліотеку. Важливо лише те, як культурно ви збагачуєтеся при цьому: читайте хороші книги, ходіть в театри, відвідуйте музеї та насолоджуйтеся виставками», – зазначила Барінова.

За її словами, у цьому завжди допоможе щотижневий дайджест культурних подій Києва, а саме:

10 серпня о 12:00 – онлайн-сеанс із психологом «Дорослим також потрібні казки». У прямому етері психолог та арт-терапевт Тетяна Дмитренко.

11 серпня о 17:00 – виставка мистецьких творів Світлани Іванченко «Я взяла з собою море» в Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини. Вхід на відкриття виставки безкоштовний.

11 серпня о 14:00 – онлайн-обговорення «Майстер і Маргарита»: код Булгакова. Ведучі Богдана Гайворонська та Ірина Костюк. Етер відбудеться в межах проєкту «Гра зі смислами».

11 серпня о 13:00 – «Поствідпускний синдром». Стрім-зустріч із психологинею, Оксаною Верховод.

12 серпня о 13:00 – бібліотечний стрім-дайджест. У режимі стріму обговорюватимуть найважливіші події, що трапились у світі літератури протягом тижня.

12 – 30 серпня – виставка «Незалежність – очима дітей війни» в Музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе. Виставка працюватиме з 11:00 до 18:00 за адресою: м. Київ, Андріївський узвіз, 21.

13 серпня – виставка творів Бориса Данилова «White Gold Бориса Данилова. Porcellana» у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Виставка триватиме до 15 вересня 2021 року.

14 серпня о 19:00 – святкування Преображення Господнього з музичним гуртом YouthLW у Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М. Рильського.

15 серпня о 19:00 – світова прем’єра «Соломон та Суламіф: Пісня Пісень»  в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва.

Також щодня з 07:00 до 10:00 на спортивній площадці Голосіївського парку культури та відпочинку ім. М. Рильського проводять тренування «У здоровому тілі – здоровий дух!».

І вже цього тижня новий сезон розпочинають наступні театри:

12 серпня о 19:00 – вистава «Покоління пепсі» Київського академічного театру на Печерську.

14 серпня о 19:00 – вистава «Родина патологоанатома Людмили» Київського академічного театру «Золоті ворота».

Нагадаємо, з 9 серпня до 6 вересня на станції метро «Золоті ворота» можна подивитися на роботи молодих українських художників.

Великий Київ у Google News

підписатися