Виставки, стріми та арт-пікнік: культурні події Києва на перший тиждень серпня

Автор: Марія Супрун
13:43 02.08

В Києві анонсували список культурних подій міста на перший тиждень серпня.

Виставки, стріми та арт-пікнік: культурні події Києва на перший тиждень серпня

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Попри те, що деякі заклади культури пішли на канікули, у столиці продовжують створювати цікаві заходи для киян та гостей міста», – розповів Мондриївський.

Отже цього тижня на киян чекають:

3 серпня о 13:00 – онлайн-презентація книжки «Невідомі периферії Києва. Новий Печерськ».  Зустріч відбудеться в межах проєкту «Києвознавчі читання» в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки.

Із 3 до 29 серпня триватиме ювілейна виставка робіт майстрів народної аматорської студії декоративно-прикладного мистецтва «Флористика» при Київському міському Палаці ветеранів «Закохані у флористику» в приміщенні Київського міського Будинку природи (вулиця Рогнідинська, 3).

5 серпня о 14:00 – онлайн-зустріч із організаторами фестивалю «Ше.Fest», присвяченому постаті Тараса Шевченка від Публічної бібліотеки імені Лесі Українки.

5 серпня о 16:00 – відкриття виставки до 30-річчя незалежності України «За суверенну соборну Українську державу. Героїка УПА і підпілля ОУН». Експонування триватиме до 24 вересня в Музеї книги і друкарства України.

5 серпня о 13:00 – бібліотечний стрім-дайджест на сторінці Молодіжної бібліотеки. У режимі стріму обговорюватимуть найважливіші події, що трапились у світі літератури протягом тижня.

6 серпня о 17:00 – відкриття персональної художньої виставки Левка Микитича «Доторкнутися сонця». Експонування триває до 12 вересня в Музеї книги і друкарства України.

7 серпня о 18:30 – зустріч із авторкою книги «Гардаріка. Таємниця забутого світу» Вірою Стережило (Веронікою Мосевич) в Музеї книги і друкарства України. Деталі – тут.

7 серпня із 11:00 до 20:00 – благодійний арт-пікнік «Пікнік заради життя» на території кінотеатру «Братислава».

8 серпня о 13:00 – стрім-бесіда з режисером анімації Романом Полотнянком від Київської молодіжної бібліотеки.

Окрім того, Театр ляльок на лівому березі Дніпра відкритий у серпні.

Нагадаємо, на щорічному фотоярмарку “Photo Kyiv 2021” вчитимуть співчувати і співпереживати.

Великий Київ у Google News

підписатися