Висадки/посадки пасажирів потягів у Житомирській області не буде — “Укрзалізниця”

Автор: Любава Лисичкіна
20:25 02.03

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 7 березня “Укрзалізниця” призупинила продаж квитків у Житомирській області.

Висадки/посадки пасажирів потягів у Житомирській області не буде — “Укрзалізниця”

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” у вівторок, 2 березня.

Киянам, які  на святкові вихідні мали вирушити у Житомирську область, варто відмовитися від запланованого.  Адже “Укрзалізниця ” з 7 до 12 березня (з можливістю продовження до кінця дії посиленого карантину) призупинить продаж квитків  в регіоні. 

Також будуть обмежені висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня 2021 року включно.

В той же час   пасажирам із квитками до Житомира та інших населенних пунктів  області доступні для висадки та посадки інші станції за маршрутом прямування поїзда, якщо ці станції розташовані за межами “червоної” зони.

“Наголошуємо, що до 6 березня включно всі пасажири з отриманими квитками зможуть безперешкодно дістатися місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться о 00:00 7 березня і завершаться вже під час дії обмежень”, – зазначається в повідомленні “Укрзалізниці”.

Нагадаємо,  кияни мають здати квитки на потяги до Івано-Франківська та швидше повернутися з регіону. 

Водночас, для забезпечення перевезення пасажирів під час перших весняних вихідних у напрямку Миргорода, Полтави та Харкова “Укрзалізниця” призначила додатковий поїзд Інтерсіті+ 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...