Кияни мають здати квитки на потяги до Івано-Франківська та швидше повернутися з регіону

Автор: Любава Лисичкіна
18:27 24.02

Укрзалізниця з 00 год. 00 хв. 26 лютого до 12 березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку.

Кияни мають здати квитки на потяги до Івано-Франківська та швидше повернутися з регіону

Як повідомляють в “Укрзалізниці”, це зроблено у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Івано-Франківській області.

 24 – 25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом. Для пасажирів, які придбали квитки раніше, “Укрзалізниця” разом із Міністерством інфраструктури України опрацьовує механізм, який дасть змогу пасажирам безпечно дістатися  місць призначення.

Повернення квитків

Повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодовано повну вартість квитка. Повернути квитки можна упродовж 30 днів, починаючи з 26 лютого.

Повернення з регіону

У продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож.

Тим, хто збирався в гори

“Укрзалізниця” пропонує пасажирам, які планують поїздки в гори,  альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Також продовжує курсування швидкісний  “Лижний експрес” № 745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці.

Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні.

До слова, в Україні стартувала вакцинація від COVID-19. Відомо, які регіони отримають COVID-вакцину першими.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...