Виробників та постачальників продуктів просять не підвищувати ціни

Автор: Марина Максенко
18:00 03.03

Асоціація рітейлерів України звертається до виробників та постачальників продуктів з проханням не підвищувати відпускні ціни для суб’єктів роздрібної торгівлі.

Виробників та постачальників продуктів просять не підвищувати ціни

Про це повідомили у Асоціації рітейлерів України.

У повідомленні зазначили, що у зв’язку з російською агресією, Україна опинилася дуже в непростих умовах воєнного часу. Вона потребує повної консолідації та взаєморозуміння держаних органів влади та бізнесу.

Останні сім днів довели можливість всіх сторін допомагати один одному та приймати швидкі та важливі рішення.

“Основним завданням виробників (постачальників) харчових продуктів та роздрібних магазинів залишається належне та безперебійне забезпечення населення доступними продуктами харчування. Роздрібні мережі, не дивлячись ні на що здійснюють всі можливі заходи, щоб забезпечити населення продуктами харчування. Однією з важливих умов доступності продуктів залишається їх ціна”, – зауважили у дописі.

Саме тому Асоціація рітейлерів України звертається до всіх виробників та постачальників продуктів харчування з проханням не підвищувати відпускні ціни для суб’єктів роздрібної торгівлі, як це наразі роблять окремі суб’єкти господарювання. Адже таке підвищення цін негативно впливає на споживача.

В свою чергу RAU відповідально заявляє, що за останній час, а особливо останній тиждень, торгівельні націнки на соціальні продукти харчування в найбільших мережах є стабільними та не підвищувались.

Відповідно до Постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року на соціально значущі продукти харчування встановлена максимальна торговельна націнка в розмірі 10%.

Ціна виробника даною постановою не регулюється. Отже, здорожчання окремих товарів в магазинах може відбуватись в наслідок підвищення цін виробників (постачальників).

Крім того, Асоціація сподівається на порозуміння всіх сторін та направлення сил бізнесу на виконання основної мети – забезпечення населення продуктами харчування за стабільними цінами.

Великий Київ у Google News

підписатися