Влада готує чергову провокацію проти Петра Порошенка – Кононенко

Автор: Марія Супрун
16:05 17.09

Влада готує чергову провокацію проти Петра Порошенка.

Влада готує чергову провокацію проти Петра Порошенка – Кононенко

Про це повідомив депутат Київради від фракції “Європейська Солідарність”, колишній заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко.

За його інформацією, з цією метою Служба безпеки України отримала вказівку фальсифікувати кримінальне провадження, відкрите за фактом викрадення екс-судді Миколи Чауса.

Того самого Чауса, якого, за даними ЗМІ і молдовської сторони, викрали в Молдові співробітники вітчизняного ГУР. Того самого Чауса, якого СБУ «відбило» у НАБУ, а потім генпрокурор Венедиктова, всупереч кримінальному процесу, посилаючись на значний суспільний резонанс, «закріпила» за Службою безпеки власним рішенням. Як уже загально відомо, Чаус не дає жодних «викривальних» свідчень, заради яких його по суті і викрадали. Тому, «ліпити» вирішили самі. Так, саме «ліпити», а не розслідувати“, – написав Кононенко у Facebook.

Депутат нагадав, що кримінальне провадження відкрите за фактом викрадення екс-судді в Молдові та незаконного потрапляння його в Україну.

Не зважаючи на те, що молдовська сторона встановила всі обставини злочину і навіть застосувала каральні заходи стосовно власних громадян, залучених до операції українського ГУР, розслідувати це питання ніхто не збирається. Адже владі потрібно врятувати підлеглих Буданова, який по суті лишився чи не єдиним безвідмовним виконавцем замовлень Банкової. Тому, вирішили перетворити провадження на черговий хайп“, – зазначає Кононенко.

Також депутат Київради додав, що у НАБУ витребували матеріали, що стосуються епізоду втечі Чауса з України в 2016 році, і планують «втюхати» суспільству, що реальне викрадення екс-судді було здійснене оточенням п’ятого Президента саме тоді, а в 2021 «викрадений сам втік з полону» та повернувся на Батьківщину.

Для переконливості – всі необхідні атрибути, – допити оточення Петра Олексійовича, обшуки, інформаційні вкиди, тобто все те, що Банкова добре навчилася робити за останні роки. У цій ситуації радує єдине – влада боїться і розуміє, що продовжує втрачати позиції. Звідси безглуздість, жорсткість і беззаконність її вказівок. Якби в її розпорядженні був хоча б один реальний матеріал щодо зловживань Порошенка, вона давно вже б його використала. Тому, пройдемо і цей епізод, який стане ще одним фактичним доказом зловживань «зеленої влади» і за який, як і за всі інші порушення Закону, їй вже невдовзі доведеться відповідати“, – підкреслив Віктор Кононенко.

Читайте також: Віктор Кононенко: «Мої колеги із СБУ напередодні отримували інформацію про можливий напад на Петра Порошенка»

Великий Київ у Google News

підписатися