Винахідники з КПІ запатентували електромобіль, що працюватиме на побутовому смітті та опалому листі

Автор: Любава Лисичкіна
22:20 22.11.2021

Четверо винахідників з політехнічного ліцею КПІ запатентували електромобіль, що працюватиме на органічних відходах.

Винахідники з КПІ запатентували електромобіль, що працюватиме на  побутовому смітті та опалому листі Фото: Ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Повідомляється, що  патент на електромобіль отримали Ігор Мікульонок, Олег Козленко, Оксана Співак та Павло Шехет 18 листопада.

Винахідники зазначають, що на відміну від існуючих аналогів, зазначений електромобіль за рахунок використання двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) як бортового джерела електричної енергії істотно спрощує як його конструкцію, так і експлуатацію.

Крім цього, авто оснащено газогенератором для генерування газогенераторного газу, призначеного для живлення ДВЗ. Газогенератор, призначений для живлення ДВЗ, дозволяє використовувати органічне паливо: побутове сміття, сухе опале листя, фрагменти дерев і чагарників тощо. Це, на думку винахідників, істотно підвищує енергонезалежність електромобіля.

Електромобіль працює в такий спосіб. Під час роботи двигуна внутрішнього згоряння електрогенератором генерується електроенергія, яка витрачається на зарядку електричного акумулятора. За потреби зрушення з місця (у разі стоянки електромобіля) або продовження руху (у разі руху електромобіля) нагромаджена в електричному акумуляторі електроенергія витрачається на роботу приводного електродвигуна. 

До слова, у Києві пройдуть перші електронні земельні аукціони.

Великий Київ у Google News

підписатися