“Винахідливі” торговці вивісили “труселя” прямо на зупинці в центрі міста

Автор: Галина Ворона
23:18 15.10

У столиці днями помітили, як власники однієї з торговельних точок розклали своє “багатство” прямо на зупинці громадського транспорту біля метро Печерська, “прикрасивши” скляний павільйон низкою трусів. Поряд, прямо на виході з підземного переходу, примостились овочі-фрукти, квіти.

“Винахідливі” торговці вивісили “труселя” прямо на зупинці в центрі міста

Фото стихійного беззаконня оприлюднили кияни у Facebook.

Вочевидь, таке нахабство стало останньою краплею для столичних комунальників, які, запевняють, неодноразово попереджали цих торговців та вилучали у них торговельне обладнання.

Тож цього разу підхід був більш рішучим.

Як розповів директор КП “Київблагоустрій” Микола Бойко, після такої торгівлі комунальники демонтували торговельне обладнання до 10 таких точок, а також 2 автомагазини, з яких проводили незаконну підприємницьку діяльність.

Крім того інспектор благоустрою склав протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУПАП.

Від сьогодні тримаю цю локацію на особистому контролі. Інспектори перевірятимуть щоденно. Якщо власники засобів пересувної торгівлі, які мають дозвільні документи, будуть і надалі зберігати в своїх купавах товари та обладнання стихійників, що розміщуються поруч та виставляти столи – буду ініціювати питання про скасування їхніх договорів”, – завірив Бойко.

Читайте також: З “п’ятачка” біля парку “Кіото” зникли всі МАФи, “вижили” тільки два – що відомо 

Нагадаємо, нещодавно на Лісовому масиві звільнили від незаконних торгових споруд та повернули громаді 8000 кв. м. землі.

Великий Київ у Google News

підписатися