Вилучені у Медведчука картини Айвазовського хочуть продати в 50 разів дешевше вартості – кому це вигідно?

Автор: Оксана Тупальська
03:32 03.02.2023

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз оцінив у десятки разів дешевше вилучені слідчими восени минулого року у маєтку кума Путіна у Пущі-Водиці близько 300 картин. За заниженими цінами коштовності будуть продані на користь держави.

Вилучені у Медведчука картини Айвазовського хочуть продати в 50 разів дешевше вартості – кому це вигідно?
оренда квартири Київ

Як встановили журналісти Слідство.інфо, підготували до реалізації, для прикладу, три картини Айвазовського. Незалежні експерти оцінили одну з цих картин приблизно у $150,000, тоді як за висновком Київського науково-дослідного інституту судових експертиз їх продаватимуть по $3,000:

“Тобто у П‘ЯТДЕСЯТ разів менше, ніж нам кажуть незалежні експерти! Не те, щоб ми у Слідстві.Інфо великі мистецтвознавці, але така різниця виглядає супер підозріло. Ми передивилися купу аукціонів і не знайшли жодної, навіть мікроскопічної картини Айвазовського за $3,000. Якщо оцінка експертів КНДІСЕ стане відправною точкою для продажу картин, то правильним людям, допущеним до державного аукціону, вдасться купити дорогі речі за безцінь, а бюджет отримає копійки”, – розповідає журналістка Анна Бабінець.
 
Вона додала, що журналісти-розслідувачі раніше вже говорили про політичні рішення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та його керівника Олександра Рувіна, які приймалися не на користь держави та справедливості.
 

Нагадаємо, у жовтні минулого року у Пуща-Водиці представники дружини Медведчука прийходили повертати майно.  Раніше у дружини Медведчука Оксани Марченко було виявлено близько 100 картин, антикварні речі, що належить родині затриманого нардепа, а також мисливську гвинтівку, пістолет “BUL”, 20 швейцарських годинників, золоті та срібні монети, золоті статуетки, та яйця Фаберже. А у хатньої робітниці Медведчука знайшли 467 тисяч доларів.

Великий Київ у Google News

підписатися