Вибираємо з розумом: іграшки до року

16:35 13.10.2020

Відразу після того, як всі необхідні речі для малюка куплені, перед батьками постає непросте додаткове запитання: які іграшки для немовлят вибрати? Адже навколо таке божевільне різноманіття. Щоб покупки не були марними, приносили користь для розвитку і напевно припали дитині до душі, потрібно знати деякі нюанси. Про це зараз і поговоримо у статті.

Вибираємо з розумом: іграшки до року
оренда квартири Київ

Отже – які іграшки для немовлят вибрати? 

Іграшки за віком

Не потрібно пропонувати розваги малюкові до одного місяця. У цей час він лише вчиться тримати голівку, багато спить і більш зацікавлений у годуванні, ніж в іграх. А ось карапузові 1-3 місяців вже будуть цікаві брязкальця, яскраві кольорові деталі колиски або коляски, наприклад, підвіски із прорізувачами або дзвіночками.

Із 3 і до півроку дитина вже добре тримає предмети. Тому їй сподобаються м’які кубики і м’ячі, гумові звірята для купання. Це відмінний період, щоб познайомити малюка з першою книгою з великими картинками.

У 7-9 вже можна придивлятися музичні іграшки з мелодіями або звуками тварин. Книги з м’якими сторінками із тканин різних текстур: гладких, шорсткуватих, шурхотючих.

Пірамідки, кубики з буквами, машинки та іграшки-коталки будуть доречні в 10-12 місяців. Коли малюки починають самостійно ходити і активно розвивати моторику пальців рук.

Як обрати?

Основні вимоги до товарів для дітей, звичайно, безпека. Це стосується матеріалів, з яких виготовлена ​​продукція (має бути сертифікат), вона не має містити дрібних елементів, тобто бути цільною та міцною, без сколів і подряпин. Тому обирати слід із спеціальних категорій – все для новонароджених.

Педіатри рекомендують купувати небагато іграшок, щоб вчити концентруватися на одному предметі. Також уважно слідкуйте за станом, швидко замінюючи зіпсовані.

Немовля і гаджети

У цьому питанні фахівці одностайні: немає ніякої користі від інтерактивних мобільних додатків і планшетів для розвитку маленьких діток. Що пізніше ваш малюк відкриє для себе гаджети, то краще. Не хвилюйтеся, навички поводження із сучасною технікою діти опановують дуже швидко, але коли прийде час (із 5-7 років) – дозволяйте не більше 2 годин екранного часу на день.

Сподіваємось, тепер вам буде набагато легше обрати найкраще для своїх немовлят. Але пам’ятайте, головне, чого дійсно потребує кожна дитина, – це активне спілкування із членами родини. Ніщо не замінить прогулянок, розмов і читання цікавих історій на ніч.

Великий Київ у Google News

підписатися