Між Дубінським і Ткаченком буде праймеріз за право участі в виборах мера Києва

18:22 16.05.2020

Народний депутат Олександр Дубінський анонсував праймеріз в «Слузі народу» перед виборами мера Києва. Розглядають дві кандидатури, які можуть скласти конкуренцію діючому меру Віталію Кличку – самого Дубінського та Олександра Ткаченка.

Між Дубінським і Ткаченком буде праймеріз за право участі в виборах мера Києва

Про це Дубінський написав в своєму Telegram-каналі, відреагувавши таким чином на підтримку з боку Ткаченко, який закликав бойкотувати програму Савіка Шустера, після того, як останній не пустив Дубінського в ефір.

“Мій конкурент по слуганародним праймеріз на мера Києва, Олександр Ткаченко створив свій телеграм. Тепер ми будемо боротися між собою тут, і тут же спільно боротися проти Кличка”, – написав Дубінський.

Нагадаємо, вчора Дубінського не пустили на ефір до Савіка Шустера. Реагуючи на інцидент, Олександр Ткаченко написав у своєму Telegram:.

“Був пару тижнів назад по скайпу в ефірі у Шустера. Хоча і непрості у нас відносини. Думав, що він повертається до Свободи слова. Але, ні…Серед цих гостей тільки Дубинський міг надати альтернативну точку зору. Більше на ефіри до Шустера не піду. Закликаю колег по фракції приєднатися до цього флешмобу”, – написав Ткаченко.

У свою чергу, у прес-службі шоу зазначили, що Дубінський був запрошений приєднатися до обговорення по Skype і не мав приїздити у студію.

Нагадаємо, раніше стали відомі топ-3 лідери серед кандидатів на посаду мера на наступних виборах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...