Вулиця Милославська “одягнулась” в новий асфальт – кажуть, він суперстійкий

Автор: Галина Ворона
13:49 17.06

Минулої ночі дорожники заасфальтували близько 3500 кв. м. дороги на кільцевій розв’язці на перетині вулиць Милославської і Радунської. Тож вся ділянка вулиці, на якій триває капітальний ремонт, тепер у новому асфальтовому покритті.

Вулиця Милославська “одягнулась” в новий асфальт – кажуть, він суперстійкий

Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

За його словами, для підвищення міцності конструкції дорожнього одягу між шарами асфальту влаштовано полімерну сітку.

До кінця червня фінальне асфальтування виконають на вул. Борщагівській (від просп. Повітрофлотського до Індрустріального шляхопроводу) та на просп. С. Бандери (від просп. Оболонського до вул. О. Теліги).

Олександр Густєлєв нагадав, що масштабні ремонти тривають по всьому місту, у тому числі на вул. Льва Толстого та двох шляхопроводах на ній, на просп. Бандери, Кільцевій дорозі (на ділянці від Одеської пл. до Жулянського шляхопроводу), Володимирському узвозі, Новокостянтинівському та Індустріальному шляхопроводах…

Продовжується також будівництво Кільцевої дороги (на ділянці від вул. Кульженків до Богатирської) з розв’язкою, реконструкція Пейзажної алеї тощо.

Поточні (середні) ремонти тривають на 28 об’єктах – зокрема, просп. Маяковського, вул. Прорізній, Турівській, Коласа, Осиповського, Будівельників, Костьольній та інших.

Раніше новий дорожній одяг з’явився на просп. Шухевича та Миру, вул. Березняківській, Тимірязєвській, пров. Патона.

Загалом упродовж року поточними середніми ремонтами планують оновити 65 столичних об’єктів. Крім того, незабаром розпочнеться реконструкція вул. Андріївської, капітальний ремонт просп. Героїв Сталінграда та вул. Франка (продовження).

Читайте також: Точковий параліч. По всьому Києву перекриють вулиці на ремонт: деталі

Нагадаємо, вулицю Милославську ремонтують вперше з моменту будівництва у 1980-х – рух нею обмежили до листопада.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...