Вулиці Пушкіна в Україні пропонують перейменувати на честь Стівена Кінга – петиція

Автор: Володимир Хлєбников
11:09 20.05

Українська письменниця Олена Павлова розмістила петицію щодо перейменування вулиць Пушкіна в містах України на вулиці Стівена Кінга.

Вулиці Пушкіна в Україні пропонують перейменувати на честь Стівена Кінга – петиція

Станом на 11:00 20 травня петицію підписали понад 790 осіб із необхідних 25 тисяч. Збір підписів триватиме ще 92 доби.

Павлова переконана, що під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну “важливо перейменовувати вулиці, що носять імена класиків російської літератури“. Сама ж письменниця є авторкою популярного комікс-персонажа Кота Інжира.

Пропоную перейменувати вулиці Пушкіна в українських містах на вулиці Стівена Кінга – сучасного письменника світового значення, що підтримав Україну в її боротьбі проти навали загарбника“, – йдеться в петиції, розміщеній на сайті президента України.

Як відомо, культовий американський письменник, відомий як “король жахів” Стівен Кінг активно підтримує Україну в її протистоянні з РФ. Зокрема, він “тролить” господаря Кремля та порівнює Україну з росомахою.

“Путін думав, що має справу з болонкою, а виявилося, що перед ним росомаха. Слава Україні!” – написав Кінг.

Письменник відмовився видавати свої книги в Росії через війну проти України. Згодом Кінг виклав фото у футболці з синьо-жовтими написами. На одязі є популярне зараз у світі гасло I stand with Ukraine, тобто “Я підтримую Україну”. 

Крім того, Кінг зазначив, що зазвичай не публікує фото з собою, однак цього разу зробив виняток

Раніше “ВК” писав, що депутати Київради подовжили термін рейтингового електронного голосування щодо перейменувань міських об’єктів, назви яких пов’язані з РФ та її сателітами.

Читайте також: Чи достатньо народитися та жити у Києві, щоб тобі пам‘ятник встановлювали? “Слуга” Семенова про демонтаж Булгакова

Великий Київ у Google News

підписатися